• Ново
Гдфун Женски Кардиган Лабава Секојдневен Печатење Џеб Со Долги Ракави Горниот Слој

Гдфун Женски Кардиган Лабава Секојдневен Печатење Џеб Со Долги Ракави Горниот Слој

Оценка на клиентот:
DEN 215.52

Износ
Залиха

Големина : С Биста : 110см/43,31" Рамо : 41см/16,14" Ракав : 59см/23,23" Должина : 85см/33,46"Големина : М Биста : 115см/45,28" Рамо : 42,5 см/16,73" Ракав : 60см/23,62" Должина : 86см/33,86"Големина : Л биста : 121см/47.64" рамо : 44см/17.32" ракав : 61см/24.02" должина : 87см/34.25"големина : xl Биста : 127см/50.00" рамо : 45.5 см/17.91" ракав : 62.5 см/24.61" Должина : 88см/34.65"Големина : xxl Биста : 133cm/52.36" Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 89cm/35.04"Големина : Xxxl биста : 141cm/55.51" рамо : 49cm/19.29" Ракав : 65.5 cm/25.79" должина : 90cm/35.43"Големина : xxxxl биста : 149cm/58.66" рамо : 51cm/20.08" ракав : 67cm/26.38" должина : 91cm/35.83"Големина : xxxxl биста : 157cm/61.81" рамо : 53cm/20.87" ракав : 68.5 cm/26.97" должина : 92cm/36.22"одговара : одговара на големина3. Тоа може да се даде на пријатели, семејство, себе, итн., тоа е најдобриот избор за подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација2. Прилика : овој производ е совршен за секојдневна, плажа, прошетка, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.Сезона : umn, Пролет5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не имајте предвид прилика : дневна, секојдневна, должина на ракавот : долги ракавикако да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете 1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, лесен за облекување или соблекување, удобен за носење во текот на целиот ден.опис дебелина : стандардна Содржина на Пакетот : 1 парче женски кардигангендер : Женски Стил : слободно време изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.—- јакна за дожд жени/јакна за дожд/јакни за жени. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.—- универзитетска јакна/кожна јакна жени/тексас јакна за жени. Совршено со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни тексас фармерки итн.—- тексас јакна/пуфер јакна женски/женски дожд јакна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Глоквис Дами Отворена Предна Облека Миди Долги Мантили Елегантни Широки Coови Палта Ракав Волнена Јакна Светло Розова XL

DEN 399.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женствен Стил : Женска Кардиганска Јакна, Зимски Топли Палта, Јакна За На

Женски Кардигани, Модерен Кружен Врат Со Долги Ракави Цветна Печатена Јакна Врвни Лесни Кардигани За Жени Зелена Големина Л

DEN 633.44

Модерен Врат Со Кружен Ракав Цветен Печатен Кардиган Јакна Врв За Жени Зелена Големина Л (САД : 8) кардига

Водоотпорни Јакни За Женски Кревет Со Долги Ракави Женска Лежерна Јакна Зимска Мода Топла Цврста Реверзибилна Заптивка За Палто

DEN 530.24

Сезона : Винтергендер : Жени, Тинејџерки Должина На Облека : Обичнаматеријал : Должина На Полиестерски Ра

Зимски Капут За Жени-Топла Удобна Јакна Со Качулка Цврста Надворешна Облека Маичка Со Целосен Патент Долги Ракави Морнарица

DEN 1177.12

Зимско Палто Фиторон За ЖениТопла Удобна Јакна Со Качулка Цврста Надворешна Облека Маичка Со Целосен П�

Пајл Дами Јакна Еднобојни Палта Од Грашок Врат На Ревер Долг Coов Капут Отворен Преден Ракав Надворешна Облека Зимски Мантил

DEN 1.33

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардига�

Стилска Јакна За Жени КВАНГ Женски Џемпери Со Отворен Преден Кардиган Моден Кабел Со Копче Надолу Плетени Буци Палта За Надворешна

DEN 799.36

Здраво, Добредојдовте ВО КВАНГ!(Кликнете овде за повеќе производи) Женски Кардиган Со Цврста Боја Џебов�

Плус Големина Костим За Капење Прикријте Стабилна Облека Женска Мода Секојдневен Цветен Принт Со Средна Должина Кардиган Јакна

DEN 956.64

Женски Моден Секојдневен Цветен Принт Со Средна Должина Кардиган Јакна Палтокарактеристики : Печатени,

eczipvz Кардиган За Жени Кардиган За Жени Женски Пролетен Капут Кадифе Лабав Еластичен Капут Долга Долна Облека Палто Долг Секојдневен

DEN 1.00

Женски Пролетен Капут Кадифено Лабаво Еластично Палто Долга Надворешна Облека Долг Обичен Капут Карди�

Мијаилима Женски Кардиган Џемпери Обични Врвови Кардиган Џемпери За Жени Зима Fall Долг Ракав V-Вратот Отворен Преден Слој Жолта

DEN 0.33

20" Големина : L Биста : 104cm / 40.54" Должина : 62cm / 24.80" Рамо : 42cm / 16.52"Shoulder : 46cm / 18 Јакни за жени,кардиган џемпери за

Дами Мода Еднобојни Долги Ракави Јагнешко Кадифено Палто Волнени Палта За Женски Женски Есенски Јакни Јакни За Жени Со Патент

DEN 399.84

Сезона : umn, Зима Пол : Жени Повод : Дневен, Секојдневен, Спорт Тип На Шема : Цврст Стил : Секојдневен Должин�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.