• Ново
Машки Памучни Карирани Кошули Јакна Карирана Кошула Тренд Хоп Кардиган

Машки Памучни Карирани Кошули Јакна Карирана Кошула Тренд Хоп Кардиган

Оценка на клиентот:
DEN 431.68

Износ
Залиха

Големина : S Биста : 104cm/40.94" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 63cm/24.80" Должина : 73cm/28.74" Големина : M Биста : 108cm/42.52" Рамо : 46.50 cm/18.31" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 75cm/29.53" Големина : L биста : 113см/44.49" рамо : 48см/18.90" ракав : 65см/25.59" должина : 77см/30.31" големина : xl Биста : 118см/46.46" рамо : 50см/19.69" ракав : 66см/25.98" должина : 79см/31.10" големина : xxl биста : 123см/48.43" рамо : 52см/20.47" ракав : 67см/26.38" должина : 81см/31.89" менс карирана Кошула Тренд хип Хоп кардиган со качулкакарактеристики : ① Материјал е направен од добри материјали, доволно е топло воumn И Зима.Одлични карактеристики : Модниот дизајн ве прави попривлечни.●Прилики}машкиот врв е избор за работа, одмор, датум и секојдневно носење.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка.①Собирање на машкиот врв е лесен за носење и може добро да се носи со хеланки, фармерки и стебла за пливање.Сезона : Сите сезони пол : Менокација : Дневен И домашен стил : Мода И рекреативен материјал : Тип На Памучна Шема : Цврста Должина : Должина : Погодна за големината што добивате : 1 Еез Палто }Материјал} Кошулите за мажи се изработени од мек, лесен и дише ленен материјал, ве одржуваат ладни и удобни во жешкото лето. ●Класичен Дизајн●Секојдневни кошули со Копчиња со класичен кубански стил, геометриски везови со пинтук секоја страна од предните гради, свртете ја јаката надолу, џебовите за заварување, затворањето на копчињата, краткиот ракав, исправениот раб и опуштеното вклопување, прават да изгледате повеќе господин и убав. ① Повеќе Прилики. машките кошули со копчиња со кратки ракави се совршени за свадба, јога, работа, забава, канцеларија, вечера, пијалоци, состанок, плажа, бизнис, заедници или секојдневно носење. ①Различни Тимови Се Погодни за пролет, лето или aut. Овие ленени кубански кошули со кратки ракави можат да се комбинираат со панталони за облекување, панталони, чино, ленени шорцеви или фармерки. Машина за перење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дианли Кардигани За Жени Трендовски Зимски Еднобојни Плетени Џемпери Со Долги Ракави Џебна Кардиганска Јакна Долги Кардигани

DEN 399.84

Дианли Кардигани За Жени Трендовски Зимски Еднобојни Плетени Џемпери Со Долги Ракави Џебна Кардиганск�

Нископрофилни Џемпери Од Кардиган За Жени Обични Врвови Со Долги Ракави Со Големи Димензии Јакна Со Лабаво Копче За Извртување

DEN 0.67

Совет : ако не ја разбирате табелата со големини, прочитајте го ова (големината XL генерално е погодна за 1

Стилска Јакна За Жени КВАНГ Женски Џемпери Со Отворен Преден Кардиган Моден Кабел Со Копче Надолу Плетени Буци Палта За Надворешна

DEN 799.36

Здраво, Добредојдовте ВО КВАНГ!(Кликнете овде за повеќе производи) Женски Кардиган Со Цврста Боја Џебов�

Дами Мода Еднобојни Долги Ракави Јагнешко Кадифено Палто Волнени Палта За Женски Женски Есенски Јакни Јакни За Жени Со Патент

DEN 399.84

Сезона : umn, Зима Пол : Жени Повод : Дневен, Секојдневен, Спорт Тип На Шема : Цврст Стил : Секојдневен Должин�

Зимски Капут За Жени-Топла Удобна Јакна Со Качулка Цврста Надворешна Облека Маичка Со Целосен Патент Долги Ракави Морнарица

DEN 1177.12

Зимско Палто Фиторон За ЖениТопла Удобна Јакна Со Качулка Цврста Надворешна Облека Маичка Со Целосен П�

Дами Паркови Еднобојна Јака Со Долги Ракавиumn Зима Кратка Топла Лабава Секојдневна Памучна Обложена Палта За Леб Празнична

DEN 1.33

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 50,4 см / 19,84" Ракав : 55см / 21,65" Должина : 53см / 20,87" Големина : М Биста : 114см / 4

Зимски палта за жени со аспиратор кратко надолу елек целосен патент елек модерна долга цврста боја гроздобер надворешна облека

DEN 431.68

Големина : L САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 102cm / 40.16 '' Рамо : 39cm / 15.35 '' Должина : 92cm / 36.22 '' Големина : XL

Палта За Жени Блејзер Јакни За Жени Жени Дами Цврст Обичен Кардиган Џебови Со Палто Со Долги Ракави Надворешна Облека Црн Кардиган

DEN 2.33

Женски Летен Врв 2023 Обични Маички Блузи Трендовски Венчелистчиња Кошули Со Кратки Ракави Со Кратки Рак�

Кардиган за жени лесен отворен предна есен и зимски случајни печатени долги ракави со средна должина јакна светло виолетова

DEN 359.84

Bebutton е посветена на обезбедување квалитетни производи Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, из�

Ауфмер Fall И Зимска Облека Кардиган Џемпери За Жени Модни Жени Спојување Боја Обичен Долг Ракав Долг Џемпер Надворешна Облека

DEN 735.84

Модни Жени Зимска Спојување Боја Секојдневен Долг Ракав Долг Џемпер Палто Кардиган Блуза Врвовикаракт�

Глонме Дами Мото Моторџиски Капут Потсмеваат Вратот СТП Кожна Јакна Еднобојна Облека Жени Гроздобер Кардиган Јакни Мода Долги

DEN 767.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиган Јакна, Мото Моторџиски Капут, Надворешна О�

Водоотпорни Јакни За Женски Кревет Со Долги Ракави Женска Лежерна Јакна Зимска Мода Топла Цврста Реверзибилна Заптивка За Палто

DEN 530.24

Сезона : Винтергендер : Жени, Тинејџерки Должина На Облека : Обичнаматеријал : Должина На Полиестерски Ра

Жените Секојдневен Дневен Лесен Патент Обичен Цветен Принт Штанд Јака Кратка Спортска Надворешна Облека Патент Врвови Јакна

DEN 559.84

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 102см / 40.16" Рамо : 44см / 17.32" Ракав : 60см / 23.62" Должина : 64см /

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.