• Ново
Стилска Јакна За Жени КВАНГ Женски Џемпери Со Отворен Преден Кардиган Моден Кабел Со Копче Надолу Плетени Буци Палта За Надворешна Облека

Стилска Јакна За Жени КВАНГ Женски Џемпери Со Отворен Преден Кардиган Моден Кабел Со Копче Надолу Плетени Буци Палта За Надворешна

Оценка на клиентот:
DEN 799.36

Износ
Залиха

Здраво, Добредојдовте ВО КВАНГ!(Кликнете овде за повеќе производи). Женски Кардиган Со Цврста Боја Џебови Со Ревер Со Долги Ракави Отворени Предни Џемпери Карактеристики На Палтото : цврста боја, Мека, Удобна и Лежерна.Добро за работа и викенд, облечете се нагоре или надолу. Совршен избор за сите сезони.Ве молиме дозволете малку грешка поради методот на мерење е различен. Разликите во бојата овозможија светлосни ефекти.Прилики : Пролет, Лето, Fall, Секојдневен, Основен, Датум, Забава, На Отворено, Плажа. Лесен за различен стил на облека или надворешно носење.Моден дизајн, Сосема Нов, квалитетен!Сезона : Aut, Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Должина : Целосна Дебелина На Ракавот : Стандардниот Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Палто Кардигански Џемпери Со Долги Ракави За Жени/ Џемпери Со Копчиња Надолу/ Отворени Предни Џемпери/ Мек Крупен Плетен Кардиган/ Ребрести Манжетни И Полите/ Зимска Облека Со Еднобојна Боја/ Лабаво Палто/ Меко Дечко Кардиган/ Пријатен Џемпер Кардиган/ Секојдневни Палта За Жени/ Есенска Облека/ Жени Есенска Мода 2023/ Надворешна Облека За Жени/Есенска Мода 2023. Овие Пријатни Џемпери Од Кардиган Доаѓаат Со Основни Долги Ракави, Широки Ребрести Рабови. Дизајнот На Затворање На Копчињата Го Прави Овој Кардиган Лесно Вклучен И Исклучен, Што Може Ефикасно Да Спречи Ладен Воздух Да Влезе Во Вашето Тело, И Ќе Стане Мода Во Оваа Зима. Деталите Носат Изненадување : Овој Отворен Преден Есенски Кардиган За Жени Се Одликува Со Уникатни Обрасци На Пресврт Што Додава Малку Префинетост И Карактер. Убавите И Извонредни Копчиња За Изработка Го Прават Овој Отворен Преден Џемпер Од Кардиган Поласкав. Еден Следи Пол Повик Плетени Кардиган, Земјата На Не Постои Бегање Одговорноста Станува Ваша Неопходна Шема На Џокер. Солидна Основна Маица И Слаби Фармерки Можат Да Го Комплетираат Чистиот Дневен Изглед. Неговиот Лабав Стил На Вклопување Не Ја Избира Фигурата И Е Погоден За Луѓе Од Сите Возрасти. Опции За Боја : Црн Женски Кардиган Со Долг Ракав/ Морнарица Есенски Кардигани За Жени/ Црвен Пријатен Плетен Капут Со Отворен Преден Долг Ракав/ Бела Облека За Жени Зима/ Зелен Кабел Плетен Копче Надолу Кардиган Џемпер/ Сина Зима Топли Џемпери Од Кардиган За Жени/ Џемпери Од Кајсија За Жени Отворени Предни/ Сиви Пријатни Женски Кардигани/ Розов Џемпер И Кардигани За Жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Глоквис Дами Отворена Предна Облека Миди Долги Мантили Елегантни Широки Coови Палта Ракав Волнена Јакна Светло Розова XL

DEN 399.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женствен Стил : Женска Кардиганска Јакна, Зимски Топли Палта, Јакна За На

Зимски палта за жени со аспиратор кратко надолу елек целосен патент елек модерна долга цврста боја гроздобер надворешна облека

DEN 431.68

Големина : L САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 102cm / 40.16 '' Рамо : 39cm / 15.35 '' Должина : 92cm / 36.22 '' Големина : XL

Зимски Капут За Жени-Топла Удобна Јакна Со Качулка Цврста Надворешна Облека Маичка Со Целосен Патент Долги Ракави Морнарица

DEN 1177.12

Зимско Палто Фиторон За ЖениТопла Удобна Јакна Со Качулка Цврста Надворешна Облека Маичка Со Целосен П�

Фимкаул Женски Џемпери Од Кардиган Зимски Есенски Обични Врвови Со Долги Ракави кошула Со Качулка Топла Волна Памучна Надворешна

DEN 399.84

Големина : С Големина НА САД : 46 Велика Британија Големина : 810 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 136 Ракав : 64 Должина

Палта За Жени Блејзер Јакни За Жени Жени Дами Цврст Обичен Кардиган Џебови Со Палто Со Долги Ракави Надворешна Облека Црн Кардиган

DEN 2.33

Женски Летен Врв 2023 Обични Маички Блузи Трендовски Венчелистчиња Кошули Со Кратки Ракави Со Кратки Рак�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.