• Ново
Јакни За Жени Жени Зима Топло Меки Вештачки Јакна Со Кратко Палто Надворешна Облека

Јакни За Жени Жени Зима Топло Меки Вештачки Јакна Со Кратко Палто Надворешна Облека

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

Големина : Големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.ако вашата стандардна големина во сад Е L, се препорачува да изберете 2xl во вашата продавница;ако вашата стандардна ГОЛЕМИНА ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Американски Држави (S)=Кина (L);Сад (M)=Кина (XL);Сад (L)=Кина (2 XL); Сад(XL)=Кина (3 XL); Сад (2 XL)=Кина (4 XL); Сад(3 XL)=Кина (5 XL). Време на испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-79 Дена Да Ги Добиете Пакетите Големина : С Биста : 100см/39.37" Рамо : 38см/14.96" Ракав : 60см/23.62" Должина : 81см/31.89" Големина : М Биста : 104см/40.94" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 61см/24.02" Должина : 82cm/32.28" Големина : L Биста : 108cm/42.52" рамо : 40.5 cm/15.94" ракав : 62.2 cm/24.49" Должина : 83.5 cm/32.87" Големина : Xl биста : 116cm/45.67" рамо : 42cm/16.54" ракав : 63.4 см/24,96" Должина : 85см/33,46" Големина : Xxl биста : 122см/48,03" рамо : 43,5 См/17,13" ракав : 64,6 см/25,43" должина : 86,5 см/34,06" женски луксузни зимски топли меки вештачки јакна од јакна од палто Карактеристики : Изработени Од меки вештачко Крзно,Се Чувствува Пријатно Топло и Меко,Се Вклопува Како Дизајн на Цврста Боја од Соништата,Шик и трендовски. Постои скриено затворање на куката напред,може да биде случајно или формално.Забелешка : ракавите на овој капут може да бидат малку долги, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите прекрасно бушаво топло палто од вештачко крзно што го носи секој изглед на следното ниво.Одликувајќи се со вештачко крзно со дива стилска ноќ, црква,канцеларија,секојдневна,забава,клуб,свадба,запознавање,на отворено, секојдневно носење во ладни снежни денови дизајнот носи прекрасен и луксузен изглед.Лесен пар со шал, џемпер, кошули, фармерки, чизми,здолништа итн сезона : Есенски Зимски Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : меки вештачки Ракави должина : Целосна Јака : О Врат : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Жени Coat Size Bust Shoulder Sleeve Lengths100cm/39.37"38cm/14.96"60cm/23.62"81cm/31.89"M104cm/40.94"39cm/15.35"61cm/24.02"82cm/32.28"L108cm/42.52"40.5 cm/15.94"62.2 cm/24.49"83.5 cm/32.87"XL116cm/45.67"42cm/16.54"63.4 cm/24.96"85cm/33.46"XXL122cm/48.03"43.5 cm/17.13"64.6 cm/25.43"86.5 cm/34.06"Size : SBust : 100cm/39.37"Shoulder : 38cm/14.96"Sleeve : 60cm/23.62"Length : 81cm/31.89"Size : MBust : 104cm/40.94"Shoulder : 39cm/15.35"Sleeve : 61cm/24.02"Length : 82cm/32.28"Size : LBust : 108cm/42.52"Shoulder : 40.5 cm/15.94"Sleeve : 62.2 cm/24.49"Length : 83.5 cm/32.87"Size : XLBust : 116cm/45.67"Shoulder : 42cm/16.54"Sleeve : 63.4 cm/24.96"Length : 85cm/33.46"Size : XXLBust : 122cm/48.03"Shoulder : 43.5 cm/17.13"Sleeve : 64.6 cm/25.43"Length : 86.5 cm/34.06" Моден стил : Оваа јакна е многу пријателска за кожата. Класичниот дизајн ви го олеснува облекувањето и соблекувањето. Крзнената јакна ќе ве стопли многу. Уникатен Белег : крзнената јакна ве држи подалеку од студот додека изгледате помодерно. Зимските јакни од вештачко крзно имаат јака за стоење, што е кул и модерно. Женските јакни за палто се секогаш во тренд и се модерна облека за овааumn и зима. Соодветни совети кожна јакна;зимски јакни за жени;зимски палта за жени;елек;вештачко крзно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Палта За Жени Лабава Мода Есенска И Зимска Надворешна Облека Секојдневен Кардиган Со Долги Ракави Нови Зделки Блузи Палта Костуми

DEN 959.84

Јотами Дома, Облека и Чевли Можете да ја направите страната или да ја наполните во шорцеви, фармерки, здо

Зимски палта за жени со аспиратор кратко надолу елек целосен патент елек модерна долга цврста боја гроздобер надворешна облека

DEN 431.68

Големина : L САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 102cm / 40.16 '' Рамо : 39cm / 15.35 '' Должина : 92cm / 36.22 '' Големина : XL

Палта За Жени Блејзер Јакни За Жени Жени Дами Цврст Обичен Кардиган Џебови Со Палто Со Долги Ракави Надворешна Облека Црн Кардиган

DEN 2.33

Женски Летен Врв 2023 Обични Маички Блузи Трендовски Венчелистчиња Кошули Со Кратки Ракави Со Кратки Рак�

Водоотпорни Јакни За Женски Кревет Со Долги Ракави Женска Лежерна Јакна Зимска Мода Топла Цврста Реверзибилна Заптивка За Палто

DEN 530.24

Сезона : Винтергендер : Жени, Тинејџерки Должина На Облека : Обичнаматеријал : Должина На Полиестерски Ра

Плус Големина Костим За Капење Прикријте Стабилна Облека Женска Мода Секојдневен Цветен Принт Со Средна Должина Кардиган Јакна

DEN 956.64

Женски Моден Секојдневен Цветен Принт Со Средна Должина Кардиган Јакна Палтокарактеристики : Печатени,

Мијаилима Женски Кардиган Џемпери Обични Врвови Кардиган Џемпери За Жени Зима Fall Долг Ракав V-Вратот Отворен Преден Слој Жолта

DEN 0.33

20" Големина : L Биста : 104cm / 40.54" Должина : 62cm / 24.80" Рамо : 42cm / 16.52"Shoulder : 46cm / 18 Јакни за жени,кардиган џемпери за

Дами Паркови Еднобојна Јака Со Долги Ракавиumn Зима Кратка Топла Лабава Секојдневна Памучна Обложена Палта За Леб Празнична

DEN 1.33

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 50,4 см / 19,84" Ракав : 55см / 21,65" Должина : 53см / 20,87" Големина : М Биста : 114см / 4

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.