• Ново
Бикопу Новороденче Новороденче Момчиња Aut Облека Диносаурус Писмо Печатење Долг Ракав Маскирани Врвови Панталони Облека

Бикопу Новороденче Новороденче Момчиња Aut Облека Диносаурус Писмо Печатење Долг Ракав Маскирани Врвови Панталони Облека

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Спецификации : . За толпата : бебе. Ткаенина : памук. Стил : секојдневен. Шема : диносаурус, лента. Боја : сина, жолта. Применлива сезона : aut, зима. Големина(см)tttttttttt. 70 Ttops Должина : t30t Bust : t52 Tpant Должина : t37пресврт : t38t Возраст : t0-6 Месеци. 80 t Tops Должина : t32t Bust : t54 Tpant Должина : t39пресврт : t40t Возраст : t6 - 12 Месеци. 90 t Tops Должина : t34t Bust : t56 Tpant Должина : t41пресврт : t42t Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 t Tops Должина : t36t Bust : t58 Tpant Должина : t43пресврт : t44t Возраст : t18 - 24 Месеци. tttttt TTT T T T T t t t t t t. 70 Ttops Должина : t11, 81 t Bust : t20, 47 Tpant Должина : t14, 57 пресврт : t14 ,96 t Возраст : t0-6 Месеци. 80 t Tops Должина : t12, 60 t Bust : t21, 26 Tpant Должина : t15, 35 пресврт : t15, 75 t Возраст : t6-12 Месеци. 90 t Tops Должина : t13, 39 t Bust : t22, 05 Tpant Должина : t16, 14 пресврт : t16, 54 t Возраст : t12-18 Месеци. 100 t Tops Должина : t14. 17 t Bust : t22. 83 Tpant Должина : t16. 93 пресврт : t17 .32 t Возраст : t18 - 24 Месеци. Забелешка : . 1.Поставките за светло и монитор може да предизвикаат мали разлики во бојата. 2.Ве молиме дозволете мало отстапување бидејќи сите димензии се мерат рачно. Сликата е само за повикување. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Содржина На Пакетот : . 1 х пуловер. 1 х Панталони Премиум материјал : Изработен од висококвалитетна памучна ткаенина. Дише, топло, меко, пријателско за кожата и удобно. Стилски дизајн : качулка со часовник во Боја има диносаурус, печатење со букви со ленти и долг ракав. Панталони за печатење со ленти од диносаурус. Големина : Достапна во 4 големини : 0-6 Месеци, 6-12 Месеци, 12-18 Месеци, 18-24 Месеци, погодна за бебиња од 0 до 2 години. Применливи прилики : Стилските облеки се совршени за секојдневниот живот, семејни собири, роденденски забави, фотографија и други прилики. Што добивате : 1 пуловер и 1 пар панталони. Идеален подарок за бебиња на родендени и други фестивали.

Карактеристики

Производи во категоријата

ФТ Пет Кутре Поводник Рефлектирачки Куче Поводник Удобна Рачка Високо Рефлектирачки Теми Тешки Куче Обука Поводник Достапни

DEN 316.32

ДОСТАПНО ВО 2 ГОЛЕМИНИ : Дополнителен Мал Поводник / Мал Поводник Со ширина Од 5 / 8 Инчи Е достапен За куч�

Ванван Ткиво За Складирање Бо Заштедете Простор Голем Капацитет Широк Калибар Еднократно Шарени Ткиво За Складирање Цврста Боја

DEN 159.84

Опис : оваа кутија за ткиво има дизајн на држач за телефон, огромен капацитет и голема врата за удобно ск�

Мини Железо, Деца Електрична Играчка Не-За Помош Децата Развиваат Практични Вештини За Да Им Помогнат На Децата Да Развијат

DEN 164.64

1 парчиња Мини Електрична Железна Пластика Деца Деца Девојче Се Преправаат Дека Играат Домашни Апарати

Удобен Час Кучешки Колекција Божиќ Куче Пријатели Сол И Бибер Сет, Кафеава И Црвена, Дедо Мраз Шапка, Зимски Одмор Декорација,

DEN 271.68

Основана во 2016 година Удобниот Час е главната дестинација за наоѓање совршен подарок Ние нудиме широк и

Летна Продажба Обични Комбинезони За Женски Женски Комбинезон Со Кратки ракави Со Еден врат Секси Трендовски Темперамент Широки

DEN 1.33

Женска Мода Плус Големина В Врат Јазол Леопард Печати Широк Комбинезон За Нозе ве Молиме проверете Ја Т

Мишуовоти жени ултра тенок леден свилен градник удобен безжичен спортски градник со лесна големина со отстранливи влошки

DEN 196.96

93"тежина : 160180gsize : xxxxlcup големина : 44 / 100bcdeundeunder биста : 98102cm / 38.96"140160g XXXL42 / 95 BCDE9397cm / 36.13" висина : 170175см / 66,9368,90"

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.