• Ново
Ванван Ткиво За Складирање Бо Заштедете Простор Голем Капацитет Широк Калибар Еднократно Шарени Ткиво За Складирање Цврста Боја Пластична Хартија Држач За Ткиво ?

Ванван Ткиво За Складирање Бо Заштедете Простор Голем Капацитет Широк Калибар Еднократно Шарени Ткиво За Складирање Цврста Боја

Оценка на клиентот:
DEN 159.84

Износ
Залиха

Опис : оваа кутија за ткиво има дизајн на држач за телефон, огромен капацитет и голема врата за удобно складирање хартија и телефон. Тоа е еднобојна, отпорна на капки, цврста, лесна за цртање хартија и зафаќа малку space.It е погоден и за пакување ткиво и за ролна хартија за тоа има две различни устата. Можете да го ставите во дневна соба, дом, канцеларија, спална соба и хотел. Изграден е од пп материјал.Должината на овој производ е 24 см, ширината е 13 см, а висината е 11 см. Таа е погодна за дневна соба, студентски дом, канцеларија, спална соба и хотел. Име на ставка : Материјал За Кутија За Складирање Ткиво : Пп Карактеристики : Две Различни Усти, Голем Капацитет, Детали За Големината На Држачот На Телефонот : Л : 24см/9.45", В : 13см/5.12", Ч : 11см/4.33 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Кутија За Складирање Ткиво оваа кутија за ткиво има дизајн на држач за телефон, огромен капацитет и голема врата за удобно складирање хартија и телефон. Тоа е еднобојна, отпорна на капки, цврста, лесна за цртање хартија и зафаќа малку простор. Таа е погодна за двете пакет ткиво и ролна хартија за тоа има две различни устата. Можете да го ставите во дневна соба, дом, канцеларија, спална соба и хотел. Изграден е од пп материјал. Должината на овој производ е 24 см, ширината е 13 см, а висината е 11 см. Таа е погодна за дневна соба, студентски дом, канцеларија, спална соба и хотел.

Карактеристики

Производи во категоријата

Детска качулка со качулка за плажа покријте ја главата за деца од памук мека брза сува абсорбента користете пешкир за капење

DEN 2.33

●ШЕМА : Симпатичен дизајн на цртан филм ●ИМЕ НА СТАВКА : 100% Памучна Премиум Качулка Пончо крпа за Деца С�

Удобен Час Кучешки Колекција Божиќ Куче Пријатели Сол И Бибер Сет, Кафеава И Црвена, Дедо Мраз Шапка, Зимски Одмор Декорација,

DEN 271.68

Основана во 2016 година Удобниот Час е главната дестинација за наоѓање совршен подарок Ние нудиме широк и

Природен Камен Аметист Во Прав Кристална Декорација Растителна Рамка Фенер Декорација Топка Градинарство Ракотворби Дневна Соба

DEN 255.84

Карактеристики : Љубовта, здравјето и среќата ќе следат! Овој висечки кристален фаќач на светлина е рачн

Волмек Силиконски Грчењето Уста Стража Запре Грчењето Мелење Чувар Ноќна Стража Удобно Спиење Помош За Мажи И Жени Нема Повеќе

DEN 87.84

Карактеристики : Погоден и за маж и за жена, можете да го користите кога сте во спални соби, канцеларии, с

Постави Сива Петкратна Ѕвезда Снегулка Нож И Вилушка Торба Божиќ Нова Година Партија Садови Торби Декор Држач За Садови Торба

DEN 121.28

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

Жена Мода Боја Појавување На Долги Ракави Плетени Кардиган Лабави Врвови Блуза Џемпер Зимски Палта За Жени Облечена Секојдневна

DEN 80.00

Жена Мода Боја Појавување На Долги Ракави Плетени Кардиган Лабави Врвови Блуза Џемпер Карактеристики :

Лабакиха соба декор fall декор Креативен Дрвен Украс Тркалезни Дрвени Чипови Со Јаже За Автомобил Ретровизор Декорација креативна

DEN 175.84

Креативен Дрвен Украс Тркалезни Дрвени Чипови Со Јаже За Декорација На Ретровизорот На Автомобилоткар�

Постави Новороденче Девојче Принцеза Марија Џејн Чевли Дете Новороденче Венчаница Рамни Чевли Со Слободен Лента За Глава

DEN 143.84

Спецификации : Надворешен Материјал : Памук Тип на затворање : Еластична лента Моден Елемент : пеперутка

Нископрофилна Симпатична Кучешка Кошула За Кучиња Жешка Мода Маскирна Крпа За Миленичиња Крпа За Кучиња Зимска Ткаенина Елек

DEN 129.44

Забелешки : ве Молиме прочитајте го воведот, тој ќе направи попрецизен избор за вашето домашно милениче.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.