• Ново
Компресија панталони Хулахопки Хеланки Мажи, Зимски Основен Слој За Трчање Тренингот Спортска Јога

Компресија панталони Хулахопки Хеланки Мажи, Зимски Основен Слој За Трчање Тренингот Спортска Јога

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Рамно шиење-Нашата долна облека за компресија за мажи кои користат шев од четири игли со шест линии што може да ја зголеми издржливоста и да спречи триење. Тренингот Е Потежок - нашата долна облека за компресија со матна компресија и оптимална мускулна поддршка може да ви помогне да вежбате потешко и подолго. Останете Удобни и Суви - нашите спандекс шорцеви ткаенина со анти-чешање дезодоранси и пот фитил карактеристики кои ќе ви помогнат да останете суви и удобни во текот на целиот ден. Намалете Ги Грчевите-Нашите панталони за компресија за мажи помагаат да се намалат грчевите во мускулите, за да можете да извлечете повеќе од тренингот. Побрзо Закрепнување - нашите компресирани машки хулахопки ја ублажуваат напнатоста во нозете и ви помагаат побрзо да закрепнете. Четири Сезони Користење-ткаенината ефикасно ја отстранува потта од телото, ја одржува ладна во топло време и ја одржува топла во ладно време. ГОЛЕМИНА ШЕМА. С Одговара На Половината 30-33, 5 "Колк 36-38" Инсем 6.5". М Одговара На Половината 32-35, 5 "Колк 38,5-41" Инсем 6,7". Л Одговара На Половината 34-37, 5 "Колк 41,5-43" Инсем 6,9". XL Одговара На Половината 36-39, 5 "Колк 43,5-46" Inseam 7,1". 2xl Одговара На Половината 40-43, 5 "Колк 46,5-50" Inseam 7,3". Совети за чистење и Сушење. * Машинско Перење И Миење Раце (Предложете користење торба за перење). * Не ставајте ги шорцевите за компресија во топла вода или пена долго време. * Предложете Природно Сушење, Не Сушете Се. *Може да се пегла на ниска температура + Зголемен проток на крв.нашите шорцеви за компресија за мажи обезбедуваат поддршка за глутелите, четворките и тетивата, Зголемувајќи го протокот на крв и подобро усогласување на коските. € Рамно шевове_ нашата долна облека за компресија за мажи кои користат бод со четири игли со шест линии што може да ја зголеми издржливоста и да спречи триење. ●Еластичен Појас●нашите шорцеви за трчање со компресија за мажи со еластична по должината на половината и бутовите, која е еластична е цврста и лесно се враќа назад, додека сепак се чувствува удобно. ●Материјал Што Ја Отстранува влагата●нашите панталони за компресија за мажи се изработени од 90% полиестер и 10% спандекс ,овој материјал ослободува топлина и ја отстранува влагата, ви помага да уживате во ладно лето и топла зима. ●Дизајн за сите спортови●Нашите хулахопки за трчање се погодни за јога, возење велосипед, кошарка ,тенис, бејзбол, Сквотирање, тренинг со тегови.

Карактеристики

Производи во категоријата

Италијанско Американско Знаме Со Тенка Линија Смешни Жени Оглавник Против Вратот Еден Костим За Капење Без Грб Костими За Капење

DEN 546.88

Италијанско Американско Знаме Со Тенка Линија Смешни Жени Оглавник Против Вратот Едноделен Костим За К

Мини Железо, Деца Електрична Играчка Не-За Помош Децата Развиваат Практични Вештини За Да Им Помогнат На Децата Да Развијат

DEN 164.64

1 парчиња Мини Електрична Железна Пластика Деца Деца Девојче Се Преправаат Дека Играат Домашни Апарати

Постави Новороденче Девојче Принцеза Марија Џејн Чевли Дете Новороденче Венчаница Рамни Чевли Со Слободен Лента За Глава

DEN 143.84

Спецификации : Надворешен Материјал : Памук Тип на затворање : Еластична лента Моден Елемент : пеперутка

Комплет Градинарска Кеса Без Капак-Литарска Градинарска Кеса За Ѓубре Со Дополнителна Армирана Подлога Без Стоење И Преклоплива

DEN 2.33

Функција : 1 Цврст капаксо волумен од 120 / 272 литри и висина од 77 см, нашите торби се идеална големина за ва�

вошилаокаи Новороденче Бебе Девојче 4 јули Ромпер Фустан Америка Знаме Onesie Возбуда Пушеле Комбинезон Облека Со Лента За Глава

DEN 575.84

Бебе Девојка 4 јули Облека, Краток Ракав Важничене Пушеле Ромпер Фустан Со Лента За Глава Сет Карактерис

Летна Продажба Обични Комбинезони За Женски Женски Комбинезон Со Кратки ракави Со Еден врат Секси Трендовски Темперамент Широки

DEN 1.33

Женска Мода Плус Големина В Врат Јазол Леопард Печати Широк Комбинезон За Нозе ве Молиме проверете Ја Т

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.