• Ново
Коректиетапе Ролери Ланге Вите Налепница Материјал Канцелариски Материјал МАТЕРИЈАЛИ Ф0У П4В6

Коректиетапе Ролери Ланге Вите Налепница Материјал Канцелариски Материјал МАТЕРИЈАЛИ Ф0У П4В6

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Опис : Материјал : Пластика Должина На Лентата За Корекција : 50 меколор : Случајна боја изработена од материјал за заштита на животната средина, стилски дизајн со тврда пластична кутија, не е лесна за оштетување Лесна за употреба И удобна за носење површината е чиста и мазна може да се напише веднаш Погодна за сите пишани алатки копија или факс не остава никакви белешки : 1. Добро е познато дека различни компјутери прикажуваат бои на различни начини, а вистинските бои на проектот може малку да се разликуваат од следните слики.Ве молиме игнорирајте ја големината. Големината понекогаш може да биде потесна од големината што ја опишуваме, а големината На Кина е обично потесна од Онаа на Европејците и Американците. Затоа, дозволете 1-3СМ да бидат различни.3. Ако ви е тешко да изберете големина, секогаш можете да не контактирате, ние ќе ви дадеме неколку совети, но само за ваша референца.Можеме да прифатиме нарачки за мешавини, бои и големини. Колку повеќе количина, толку повеќе попуст.Вклучен пакет : Лента за Корекција на 1 компјутер (Случајна боја) Изработена од еколошки материјал, стилски дизајн. Со тврда пластична кутија, не е лесно да се оштети. 1 Лента За Корекција на компјутер (Случајна боја). Ленти за корекција : 50 м. Лесен за употреба и удобен за носење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Природен Камен Аметист Во Прав Кристална Декорација Растителна Рамка Фенер Декорација Топка Градинарство Ракотворби Дневна Соба

DEN 255.84

Карактеристики : Љубовта, здравјето и среќата ќе следат! Овој висечки кристален фаќач на светлина е рачн

Удобен Час Кучешки Колекција Божиќ Куче Пријатели Сол И Бибер Сет, Кафеава И Црвена, Дедо Мраз Шапка, Зимски Одмор Декорација,

DEN 271.68

Основана во 2016 година Удобниот Час е главната дестинација за наоѓање совршен подарок Ние нудиме широк и

Соодветни комплети за жени Летни Жени Без Ракави Беспрекорен Ребрест Резервоар За Култури Шорцеви Со Висок Струк Облека За Јога

DEN 0.67

09" Панталони Должина : 80см / 31.59" Половината : 78см / 30.80 "Врвови Должина : 67см / 26 Материјал : Полиестер.71 "Колк

Ванван Ткиво За Складирање Бо Заштедете Простор Голем Капацитет Широк Калибар Еднократно Шарени Ткиво За Складирање Цврста Боја

DEN 159.84

Опис : оваа кутија за ткиво има дизајн на држач за телефон, огромен капацитет и голема врата за удобно ск�

Лабакиха соба декор fall декор Креативен Дрвен Украс Тркалезни Дрвени Чипови Со Јаже За Автомобил Ретровизор Декорација креативна

DEN 175.84

Креативен Дрвен Украс Тркалезни Дрвени Чипови Со Јаже За Декорација На Ретровизорот На Автомобилоткар�

Летни Комбинезони За Жени Фустани Без Ракави Секси Ромпер Ремен За Шпагети Секојдневни Комбинезони Со Цврста Боја Со Џебови

DEN 239.84

Декорација : Џебови Покрај тоа, бојата може да биде посветла или потемна поради различни прикази НА КОМП

Нископрофилна Симпатична Кучешка Кошула За Кучиња Жешка Мода Маскирна Крпа За Миленичиња Крпа За Кучиња Зимска Ткаенина Елек

DEN 129.44

Забелешки : ве Молиме прочитајте го воведот, тој ќе направи попрецизен избор за вашето домашно милениче.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.