• Ново
Постави Новороденче Девојче Принцеза Марија Џејн Чевли Дете Новороденче Венчаница Рамни Чевли Со Слободен Лента За Глава

Постави Новороденче Девојче Принцеза Марија Џејн Чевли Дете Новороденче Венчаница Рамни Чевли Со Слободен Лента За Глава

Оценка на клиентот:
DEN 143.84

Износ
Залиха

Спецификации : . Надворешен Материјал : Памук. Тип на затворање : Еластична лента. Моден Елемент : пеперутка-јазол. Пол : Бебе Девојки. Горниот Материјал : Памучна Ткаенина. Тип На Шема : Цврст. Сезона : Пролет И Aut. Бренд Име : Никој. Одговара : одговара точно на големината, земете ја вашата нормална големина. Потекло : ЦН (Потекло). Возрасен Опсег : 0-6м, 7-12м, 13-18м. Боја : како на сликата. Функција : . Горен материјал за чевли : Сатенска Ткаенина, Единствен Материјал : Памучна Ткаенина. Погоден за бебе од 0-18 месеци. Прекрасен и шармантен дизајн достапен, направете го вашето бебе да изгледа попривлечно. Одлични чевли за Крштевање, Крштевање или благослов за бебиња за деца. Мекиот, лесен и анти-лизгачки ѓон е добро изработен за одење да се чувствува природно и удобно. Ве молиме погледнете Ја Табелата Со Големини во описот на производот пред купувањето. Големина Шема : . големина - - - - - - - возрастдолжина - - - - - - - - - ширина . 11-И0-6М10.5 см/4.13 " - - - - - 5см/1.97" . 12-М7-12М - - - - - 11см/4.33"-5см/1.97". 13-Л13-18М11.5 цм/4.53"-5.5 см/2.17". Вклучен пакет : . 1 х пар чевли + 1 х лента за глава 2 парчиња/Комплет Новороденче Девојче Принцеза Мери Џејн Чевли Мало Дете Новороденче Венчаница Рамни Чевли Со Бесплатна Лента за Глава.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жена Мода Боја Појавување На Долги Ракави Плетени Кардиган Лабави Врвови Блуза Џемпер Зимски Палта За Жени Облечена Секојдневна

DEN 80.00

Жена Мода Боја Појавување На Долги Ракави Плетени Кардиган Лабави Врвови Блуза Џемпер Карактеристики :

Летни Комбинезони За Жени Фустани Без Ракави Секси Ромпер Ремен За Шпагети Секојдневни Комбинезони Со Цврста Боја Со Џебови

DEN 239.84

Декорација : Џебови Покрај тоа, бојата може да биде посветла или потемна поради различни прикази НА КОМП

Волмек Силиконски Грчењето Уста Стража Запре Грчењето Мелење Чувар Ноќна Стража Удобно Спиење Помош За Мажи И Жени Нема Повеќе

DEN 87.84

Карактеристики : Погоден и за маж и за жена, можете да го користите кога сте во спални соби, канцеларии, с

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.