• Ново
Торби За Намирници за Повеќекратна Употреба, Модерна Крава Текстура Розова Лесна Полиестерска Платнена Платнена Торбичка За Травл Шопинг Училиште, 15 16

Торби За Намирници за Повеќекратна Употреба, Модерна Крава Текстура Розова Лесна Полиестерска Платнена Платнена Торбичка За

Оценка на клиентот:
DEN 591.84

Износ
Залиха

Торбички за повеќекратна употреба изработени од полиестерско платно со висока густина и извонредна изработка, сите шевови се зајакнати и зашиени, лесни, преносливи, издржливи и удобни за земање рамо или рака.Торбичката со голем капацитет е разноврсна за употреба во настани како работа, училиште, шопинг, теретана, кујна, патување или плажа. Чанти може да се користат за чување на вашите книги, тетратка, паричник, таблет компјутер, облека, намирници, дневно складирање итн. Уникатен Дизајн : Модерната Крава Текстура Розова отпечатоци платнена торбичка е одличен подарок за дами, жени, девојки, девојки, мајки и наставници. Исто така, одлично се користи како торби За Ноќта на Вештерките, торби за подароци, торби за бонбони, торби за наставници, чанти за забави, торби за намирници, рачно изработени кеси итн. Материјал : полиестерско платно. Еднократно платно торби за намирници богати бои, извонредни и елегантни, можете да ги користите во различни прилики, што ќе ве направи помодерни во толпата и ќе ви овозможи пријатно време. Големина на торба : Мерки 15 "х 16" со рачка од 12". Просторот на оваа голема торбичка е доволно голем за сите ваши секојдневни работи. Инструкции за перење : Рачно перење во ладна вода, машинско перење, а не белење. Совети : Платнените Кеси се преклопуваат по приемот и ќе имаат некои набори, Железо или пареа за да се отстранат наборите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Додатоци за Декорација на домот Неткаен Материјал Плисирана Завеса За Заштита На Приватноста На Завесите За Спална Соба

DEN 702.08

Тип На Ставка : Завеса Материјал : Полиестер Боја : Бела,Црна, Кафеава Применлив Тип На Прозорец : Прозоре�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.