• Ново
Женски Кошули Женска Мода Секојдневно Лето Удобно Печатено Тркалезно Вратот Краток Ракав Врвот Блуза Греј XL

Женски Кошули Женска Мода Секојдневно Лето Удобно Печатено Тркалезно Вратот Краток Ракав Врвот Блуза Греј XL

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Женска Мода Секојдневен Лето Удобно Печатени Круг Вратот Краток Ракав Врвот Блуза . *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер,5% Памучни Бои : Вино,Црна,Сива,Бела,Армиска Зеленило : С,М,Л,XL,Xxlsleve Должина : Кратко Деколте Со Ракави : Тркалезна Шема На Деколте : Печатена Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патување : 1 КОМПЈУТЕР женска блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Лесна и еластична ткаенина, мека и удобна за носење. Оваа класична маичка е толку удобна и лесна за облекување. Основниот дизајн додава слатко чувство за стил на овој едноставен врв, трендовски и ласкав. Класична кошула за жени. Спарете со јакна, фармерки и здолниште. Погоден за ноќ, забава, клуб, секојдневно носење. Овој симпатичен блузи е стилски и класичен стил, Погоден За Секојдневно/Патување/Дома/Работа/Одмор/Шопинг/Улица/Забава/Отворено / Клуб За Носење. Женски кошули и блузи; облечени врвови за жени; женски работни блузи; женски блузи за професионална работа; женски блузи; шифон блузи за жени; женски блузи и блузи; блузи за жени; женски блузи и блузи; женски врвови; женски облечени блузи; женски блузи и блузи облечени; работни блузи за жени; женски блузи блузи; жени облечени блузи и блузи; дами блузи; блузи за жени работат секојдневно; облечени блузи за жени; работни врвови за жени;.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дневна соба тапацирани столици, модерни домови со модерни домови, тапациран стол од 6, акцент столици, минималистичка златна

DEN 2.33

Тежина и димензии Севкупна димензија на производот : Димензии на табелата : 36x29 Надоместок за сите загуб�

Флаерти, Денис Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-Италија, Петроио Цвеќиња линија скалила

DEN 1.00

Денис Флаерти претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матир

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Убави работи Потребно е време мотивациска фраза Градинарска референтна графичка уметност галерија завиткана

DEN 2.00

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.