• Ново
Семејство Појавување Божиќ Пижами Во Собата Шарени Облека За Спиење Одмор Домашна Облека Во Собата

Семејство Појавување Божиќ Пижами Во Собата Шарени Облека За Спиење Одмор Домашна Облека Во Собата

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Модна лента печатени родител-дете дводелен комплет - - - нашата облека има мила свеж стајлинг сите ќе ги сакате, го прави целиот член на семејството шармантен; не можете да ја пропуштите оваа неверојатна облека. Табела со големина на мајка : (см/инч). S t Bust : t94/37.01 tpants половината : t60/23.62t Hip : t96/37.8. М t Bust : t98/38.58 tpants половината : t64/25.2t Hip : t100/39.37. L t Bust : t103/40.55tpants половината : t69/27.17t Hip : t105/41.34. XL t Bust : t108/42.52tpants половината : t74/29.13t Hip : t110/43.31. XXL t Bust : t113/44.49tpants половината : t79/31.1t Hip : t115/45.28. HXXLt Bust : t119/46.85tpants половината : t84/33.07t Hip : t121/47.64. Табела со големина на тато : (см/инч). S t Bust : t104/40.94tpants половината : t64/25.2t Hip : t102/40.16. М t Bust : t108/42.52tpants половината : t68/26.77t Hip : t106/41.73. L t Bust : t113/44.49tpants половината : t73/28.74t Hip : t111/43.7. XL t Bust : t118/46.46tpants половината : t78/30.71t Hip : t116/45.67. XXL t Bust : t123/48.43tpants половината : t83/32.68t Hip : t121/47.64. HXXLt Bust : t129/50.79tpants половината : t89/35.04t Hip : t127/50. Детска големина табела : (см/инч). 2-3 години t60/23.62tpants половината : t42/16.54t Hip : t64/25.2. 3-4 години t63/24.8tpants половината : t44/17.32t Hip : t67/26.38. 4-5 години t66/25.98tpants половината : t46/18.11t Hip : t70/27.56. 5-6 години t69/27.17tpants половината : t48/18.9t Hip : t73/28.74. 6-7 години t Bust : t72/28.35tpants половината : t50/19.69t Hip : t76/29.92. 7-8 години t Bust : t76/29.92tpants половината : t52/20.47t Hip : t80/31.5. 8-9 години t Bust : t80/31.5tpants половината : t54/21.26t Hip : t84/33.07. 9-10 годиниt Bust : t84/33.07tpants половината : t56/22.05t Hip : t88/34.65. 10-11 годиниt Bust : t88/34.65tpants половината : t58/22.83t Hip : t92/36.22. Табела за големина на бебиња : (см/инч). 3-6 Месециtlengh : t53/20.87 t Bust : t52/20.47t Hip : t56/22.05. 6-9 Месециtlengh : t56, 5/22, 24t Bust : t54/21,26t Hip : t58/22,83. 9-12 Месециtlengh : t60/23.62 t Bust : t56/22.05t Hip : t60/23.62. 12-18 Месециtlengh : t64/25.2 t Bust : t58/22.83t Hip : t62/24.41. 18-24 Месециtlengh : t68/26.77 t Bust : t60/23.62t Hip : t64/25.2. Спецификација : . Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен. Боја/Шема : Лента. Содржина На Пакетот. 1 * Блузи + 1 * Панталони. Или. 1 * Ромпер материјал погоден за Кожата : Изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, што ги прави овие семејни пижами лесни и дише, отпорни на пот и удобни за носење. Модерен дизајн : Стилски стил на печатење со ленти, лежерна кошула со пуловер со долг ракав со кружен врат одговара на еластични панталони, што ги прави сите вас момци попривлечни или згодни. Применливи прилики : овие слатки домашни алишта се погодни за носење во секоја пригода, како што се : секојдневно носење, облека за спиење, семејна забава, Божиќна прослава, семејно патување итн. Совршен подарок : Специјални денови како што се родендени, празници, крштевки, тушеви за бебиња и многу повеќе, нашиот стилски костим родител-дете се идеални подароци за родителите или идните родители. Пакетот е задоволен погледнете ги деталите за големината во описот, сликата или табелата со големини пред да нарачате.

Карактеристики

Производи во категоријата

Чиста Чипка Декоративни Панели За Завеси За Спална Соба, Дневна Соба, Гостинска Соба или Формални Простории За Седење, Лесни

DEN 399.84

Додадете Ги Завршните Допири Во Секоја Соба : Дајте му стил на домашен декор, елеганција и софистицирано

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.