• Ново
Дмкпв Менс Чевли Со Стапала Чизми Рамно Дно Нелизгачки Горен Дел со Еднобојна Кадифен За Топли И Удобни Чевли За Снег Црни 8

Дмкпв Менс Чевли Со Стапала Чизми Рамно Дно Нелизгачки Горен Дел со Еднобојна Кадифен За Топли И Удобни Чевли За Снег Црни 8

Оценка на клиентот:
DEN 751.84

Износ
Залиха

Машки Чевли Со Стапала Чизми Рамно Дно Нелизгачки Горен Дел Со Цврста Боја Кадифен За Топли И Удобни Чевли за Снег 25 пол : Мажи,Момчиња. Горниот Материјал : Крпа. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза, Секојдневен, Елегантен. Стил На Пети : Кружен Прст. Висок Стил На Пета : Ниска Пета. Тип На Затворање : Се Лизга На. Чевли Пета Висока : 2см/0,79". Висина на платформата : 1,5 см/0,59". Пакет : 1 Пар Мажи Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Практичен Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето На Телото Чизми За Мажи Чизми За Снег Машка Големина 11. Лесен Чевел За Одење, Удобен Лизгање На Дизајнот,Амортизирани Чизми За Влечки, мода и Личност За Мажи Чевли За Снежни Дворови за Мажи. Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. Чизми Менс Чизми Половина Чизми. Обични Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки,Лесни, Лесно Се Носат За Дишење Полетување! Снег Чизми Мажи Големина 11 Двор Чевли За Мажи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Блузи Раглан Ракави Меки Маици Жени Жени Секојдневно Лето Круг Вратот Резервоарот Блузи Бел Краток Ракав Тренингот Кошули

DEN 2.67

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редовна Должина На Ра

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.