• Ново
Лилгиј Женски Топол Долг Ракав Јакна Тенок Зимски Паркови Фау Кожа Без Качулка За Училишен Колеџ

Лилгиј Женски Топол Долг Ракав Јакна Тенок Зимски Паркови Фау Кожа Без Качулка За Училишен Колеџ

Оценка на клиентот:
DEN 952.16

Износ
Залиха

Женски Топол Долг Ракав Јакна Тенок Зимски Паркови Вештачка Кожа Бездушни Карактеристики : 1.Карактеристики : Отворен преден дел, Долг Ракав, Секојдневна Облека, Цврст Капут. 2.Материјал : П У .Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина 3.Дизајнот На Цврсто Палто го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Запознавање, Забава, Свадба, за работа, излегување, Секојдневно носење,Забава,Плажа,Костими За Капење, улична облека, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За И Зима. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Палта Сезона : Винтергендер : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Цврста Јака : Стил На Желка : Секојдневна, Модна Должина : Должина На Кратки Ракави : Долги Ракави Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Палта.Usukeubustsleevelengthxxxx-Големи 121642121cm/47.64"64cm/25.20" 59cm/23.23 " Големина : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 121cm/47.64"Ракав : 64cm/25.20" Должина : 59cm/23.23 " Жени Топла Долги Ракави Јакна Тенок Зимски Паркови Вештачка Кожа Без Качулка За Училишен Колеџ. Материјал : СТП. Прилики : Погоден за секојдневно секојдневно, работна канцеларија, fall, зимски одмори, излегување, училиште, одмор, забава, теретана, пешачење, шопинг, патување, кампување, ноќно излегување, лов и друго на отворено activities.It Може да биде и сладок Божиќен Подарок, Нова година,Денот на Вљубените на вашата девојка,сопруга, мајка, пријатели или себеси.Оваа Јакна можете да ја спарите со разновидни блузи, ками, фармерки за боди, тексас шорцеви, џегинг, патики или чизми за да го комплетирате секојдневниот изглед што е лесно да се сака цела сезона.Овој капут е задолжителен во вашиот плакар!. Целата наша облека е наменета За Азиски луѓе. Ви препорачуваме да изберете големина поголема. ●Одлична Услуга За Клиенти ● Заштедата На Модата Лилгиј е посветена на одличен квалитет на производот и одлична услуга за клиентите, и ние веруваме дека нашите производи и услуги можат да ви донесат добро шопинг искуство. Доколку имате какви било прашања за Нашите Производи, слободно контактирајте не. Ние секогаш ќе бидеме тука додека проблемот не се реши.

Карактеристики

Производи во категоријата

Плус Големина Костим За Капење Прикријте Стабилна Облека Женска Мода Секојдневен Цветен Принт Со Средна Должина Кардиган Јакна

DEN 956.64

Женски Моден Секојдневен Цветен Принт Со Средна Должина Кардиган Јакна Палтокарактеристики : Печатени,

Женски Кардигани Лесен Пад, Костими За Ноќта на Вештерките За Жени Мода Лесни Отворени Предни Џемпери Од Кардиган Секојдневни

DEN 2.00

лесен кардиган за ноќта на вештерките,лесен кардиган за ноќта на вештерките,кардиган за ноќта на вештер

Женска Бомбер Јакна Фустан Обичен Отворен Преден Капут Fall Мода Печатена Лесна Надворешна Облека Со Полн Патент Со Џебови Црна

DEN 607.68

Добредојдовте ВО ZQGJB, се надевам дека имате добар шопинг! Бренд : ZQGJB ZQGJB е професионален моден бренд кој с

Женски Кардигани, Модерен Кружен Врат Со Долги Ракави Цветна Печатена Јакна Врвни Лесни Кардигани За Жени Зелена Големина Л

DEN 633.44

Модерен Врат Со Кружен Ракав Цветен Печатен Кардиган Јакна Врв За Жени Зелена Големина Л (САД : 8) кардига

Мијаилима Женски Кардиган Џемпери Обични Врвови Кардиган Џемпери За Жени Зима Fall Долг Ракав V-Вратот Отворен Преден Слој Жолта

DEN 0.33

20" Големина : L Биста : 104cm / 40.54" Должина : 62cm / 24.80" Рамо : 42cm / 16.52"Shoulder : 46cm / 18 Јакни за жени,кардиган џемпери за

Палта За Жени Лабава Мода Есенска И Зимска Надворешна Облека Секојдневен Кардиган Со Долги Ракави Нови Зделки Блузи Палта Костуми

DEN 959.84

Јотами Дома, Облека и Чевли Можете да ја направите страната или да ја наполните во шорцеви, фармерки, здо

Стилска Јакна За Жени КВАНГ Женски Џемпери Со Отворен Преден Кардиган Моден Кабел Со Копче Надолу Плетени Буци Палта За Надворешна

DEN 799.36

Здраво, Добредојдовте ВО КВАНГ!(Кликнете овде за повеќе производи) Женски Кардиган Со Цврста Боја Џебов�

Глоквис Дами Отворена Предна Облека Миди Долги Мантили Елегантни Широки Coови Палта Ракав Волнена Јакна Светло Розова XL

DEN 399.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женствен Стил : Женска Кардиганска Јакна, Зимски Топли Палта, Јакна За На

Лесен Кардиган Лесен Отворен Преден Женски Плус Големина Зимски Џемпери Со Џебови Графички Врвни Плетени Палта Со Долги Ракави

DEN 315.04

04"ве молиме дозволете малку грешка поради методот на Мерење е различен кардигани, кардиган жени, долг ка

Зимски Капут За Жени-Топла Удобна Јакна Со Качулка Цврста Надворешна Облека Маичка Со Целосен Патент Долги Ракави Морнарица

DEN 1177.12

Зимско Палто Фиторон За ЖениТопла Удобна Јакна Со Качулка Цврста Надворешна Облека Маичка Со Целосен П�

Зимски палта за жени со аспиратор кратко надолу елек целосен патент елек модерна долга цврста боја гроздобер надворешна облека

DEN 431.68

Големина : L САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 102cm / 40.16 '' Рамо : 39cm / 15.35 '' Должина : 92cm / 36.22 '' Големина : XL

Ауфмер Fall И Зимска Облека Кардиган Џемпери За Жени Модни Жени Спојување Боја Обичен Долг Ракав Долг Џемпер Надворешна Облека

DEN 735.84

Модни Жени Зимска Спојување Боја Секојдневен Долг Ракав Долг Џемпер Палто Кардиган Блуза Врвовикаракт�

Нископрофилни Џемпери Од Кардиган За Жени Обични Врвови Со Долги Ракави Со Големи Димензии Јакна Со Лабаво Копче За Извртување

DEN 0.67

Совет : ако не ја разбирате табелата со големини, прочитајте го ова (големината XL генерално е погодна за 1

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.