• Ново
Женска Мода Секојдневен Принт За Ноќта На Вештерките Миди Кардиган Со Долги Ракави Џебна Јакна

Женска Мода Секојдневен Принт За Ноќта На Вештерките Миди Кардиган Со Долги Ракави Џебна Јакна

Оценка на клиентот:
DEN 399.84

Износ
Залиха

Големина : С Биста : 110см/43,31" Рамо : 41см/16,14" Ракав : 59см/23,23" Должина : 85см/33,46"Големина : М Биста : 115см/45,28" Рамо : 42,5 см/16,73" Ракав : 60см/23,62" Должина : 86см/33,86"Големина : Л биста : 121см/47.64" рамо : 44см/17.32" ракав : 61см/24.02" должина : 87см/34.25"големина : xl Биста : 127см/50.00" рамо : 45.5 см/17.91" ракав : 62.5 см/24.61" Должина : 88см/34.65"Големина : xxl Биста : 133cm/52.36" Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 89cm/35.04"Големина : Xxxl биста : 141cm/55.51" рамо : 49cm/19.29" Ракав : 65.5 cm/25.79" должина : 90cm/35.43"Големина : xxxxl биста : 149cm/58.66" рамо : 51cm/20.08" ракав : 67cm/26.38" должина : 91cm/35.83"Големина : xxxxl биста : 157cm/61.81" рамо : 53cm/20.87" ракав : 68.5 cm/26.97" должина : 92cm/36.22"разликата во бојата треба да Биде прифатлива поради светлината И екранот.Женски Градиент Печатење Неправилен Кардиган Со Три четвртини Ракави Со Џебна Јакна Стил : Секојдневен, моден должина : редовна пригода : Секојдневен, Дневен Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Палто❀овој круг вратот врвот ,фармерки или шорцеви за стилски и изглед.❀ Повод : вратоврска печатени дуксер е погоден за тинејџерки и жени, совршен за секојдневен дневен, работа, забава, свадба, датум, патување, улица, коктел, ноќен клуб и одмор, внатрешен и надворешен пол : Жени и миење раце и миење машини е ВО РЕД❀Материјал : Полиестер. дише и удобно.Вклучува : Палто ?Ткаенина : Изработена Од Висококвалитетна Ткаенина. Лесна, Удобна, Дише и Мека Ткаенина. Обезбедете Пријатно Искуство со Носење. ?Карактеристики : Печатена Тиква/ Череп/ Црна Мачка/ Куќа/ Плашлива/ Пајакова Мрежа, Полна Со Страшни И Традиционални Елементи За Ноќта на Вештерките. Долг Ракав, Лабаво Вклопување, Секојдневен Стил, Неправилен Раб. Ви помага Да Ја Покажете Вашата Уникатна Шармантна За Ноќта на Вештерките. ?Прилики : Слатки Кардигани За Ноќта На Вештерките Совршени За Ноќта на Вештерките, Забава, Матурска, Одмор, Карневал, Фестивал, Патување, Секојдневна Облека, Викенд Недела Забавен Ден, Улична Облека Итн. Можете Да Го Носите За Секое Слободно време, Слобода, Пригода За Уживање. ?Секојдневно Носење : може да го носите овој печатен кардиган преку основна маичка и фармерки! Стилизиран со златен ѓердан, резервоар за тркач, опуштен тексас или хеланки со висок пораст, пета од блок од вештачки велур и хајленд чанта. ? Водич за големина : ние сме задоволни да понудиме 100% задоволство за нашите квалитетни тимови. Што е најважно, ние обезбедуваме 30-дневно ветување за враќање на парите за сите дводелни комплети на нашиот бренд. Исто така, ве молиме внимателно погледнете ја нашата табела со големини за да ја обезбедите вашата големина пред да нарачате.

Карактеристики

Производи во категоријата

eczipvz Кардиган За Жени Кардиган За Жени Женски Пролетен Капут Кадифе Лабав Еластичен Капут Долга Долна Облека Палто Долг Секојдневен

DEN 1.00

Женски Пролетен Капут Кадифено Лабаво Еластично Палто Долга Надворешна Облека Долг Обичен Капут Карди�

Нископрофилни Џемпери Од Кардиган За Жени Обични Врвови Со Долги Ракави Со Качулка Цврст Патент Зимски Есенски Отворен Преден

DEN 399.84

Совет : ако не ја разбирате табелата со големини, прочитајте го ова (големината XL генерално е погодна за 1

Ауфмер Fall И Зимска Облека Кардиган Џемпери За Жени Модни Жени Спојување Боја Обичен Долг Ракав Долг Џемпер Надворешна Облека

DEN 735.84

Модни Жени Зимска Спојување Боја Секојдневен Долг Ракав Долг Џемпер Палто Кардиган Блуза Врвовикаракт�

Женски Цврсти Качулки Со Една Средна Должина Памучна Јакна Елек Тенок Кардиган Палто Плус Големина Зимски Палта За Жени Плус

DEN 3.00

Сезона : Зима Пол : Жени Материјал : Полиестер Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав..

Лесен Кардиган Лесен Отворен Преден Женски Плус Големина Зимски Џемпери Со Џебови Графички Врвни Плетени Палта Со Долги Ракави

DEN 315.04

04"ве молиме дозволете малку грешка поради методот на Мерење е различен кардигани, кардиган жени, долг ка

Дианли Кардигани За Жени Трендовски Зимски Еднобојни Плетени Џемпери Со Долги Ракави Џебна Кардиганска Јакна Долги Кардигани

DEN 399.84

Дианли Кардигани За Жени Трендовски Зимски Еднобојни Плетени Џемпери Со Долги Ракави Џебна Кардиганск�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.