• Ново
Женски Моден Секојдневен Принт Кардиган Палто Со Средна Должина Со Средна Должина

Женски Моден Секојдневен Принт Кардиган Палто Со Средна Должина Со Средна Должина

Оценка на клиентот:
DEN 399.84

Износ
Залиха

Големина : С Биста : 110см/43,31" Рамо : 41см/16,14" Ракав : 59см/23,23" Должина : 85см/33,46"Големина : М Биста : 115см/45,28" Рамо : 42,5 см/16,73" Ракав : 60см/23,62" Должина : 86см/33,86"Големина : Л биста : 121см/47.64" рамо : 44см/17.32" ракав : 61см/24.02" должина : 87см/34.25"големина : xl Биста : 127см/50.00" рамо : 45.5 см/17.91" ракав : 62.5 см/24.61" Должина : 88см/34.65"Големина : xxl Биста : 133cm/52.36" Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 89cm/35.04"Големина : Xxxl биста : 141cm/55.51" рамо : 49cm/19.29" Ракав : 65.5 cm/25.79" должина : 90cm/35.43"Големина : xxxxl биста : 149cm/58.66" рамо : 51cm/20.08" ракав : 67cm/26.38" должина : 91cm/35.83"Големина : xxxxl биста : 157cm/61.81" рамо : 53cm/20.87" ракав : 68.5 cm/26.97" должина : 92cm/36.22"добро за работа и за време на викендот, се облекуваат нагоре Или Надолу. Совршен избор за сите сезони.Должина : Целосен Ракав Прилика : Лежерен Пол : Жените ве Молиме дозволете малку грешка поради методот на мерење е различен. Разликите во бојата овозможија светлосни ефекти.Карактеристики : Печатени, Меки, Удобни и Секојдневни.Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Материјал За Палто : Полиестерска Сезона : Aut, Зимски Прилики : Пролет, Лето, Fall, Секојдневен, Основен, Датум, Забава, На Отворено, Плажа. Лесен за различен стил на облека или надворешно носење.Моден дизајн, Сосема Нов, квалитетен!Дебелина : Стандардна Женска Мода Секојдневен Принт За Ноќта на Вештерките Кардиган Јакна Со Средна Должина Тип На Шема : Печатење ??Удобен и Мек Материјал : лесна и пријателска за кожата ткаенина, малку потенка од маица, така што предизвикува нејзино збрчкање. Кога ќе го примите, можете да го измиете на студ и да го закачите на закачалка за да се исуши и брчките ќе се намалат. ??Моден Дизајн : долг ракав, неправилен раб, отворен преден дел, краток, ласкав, уникатен, растеглив, секојдневен и лесен кардиган за жени. Овој вид краток кардиган не е премногу тежок и е погоден за цела година. ??Повеќенаменски : добро се координира со многу предмети во вашиот плакар! Одлично за фармерки, панталони, здолништа, хеланки, хулахопки во теретана, фустани без ракави, Маица, супер симпатична и изгледа одлично со се!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Зимски Палта на какина За Жени Плус Големина, Женски Копчиња Карирани Печатени Јакна Со Качулка Со Долги Ракави Надворешна Облека

DEN 639.84

Модни Жени Обични Копчиња Карирани Печатени Јакна Со Качулка Со Долги Ракави надворешна Облека информа

Женски Кардигани Лесен Пад, Костими За Ноќта на Вештерките За Жени Мода Лесни Отворени Предни Џемпери Од Кардиган Секојдневни

DEN 2.00

лесен кардиган за ноќта на вештерките,лесен кардиган за ноќта на вештерките,кардиган за ноќта на вештер

Зимски Капут За Жени-Топла Удобна Јакна Со Качулка Цврста Надворешна Облека Маичка Со Целосен Патент Долги Ракави Морнарица

DEN 1177.12

Зимско Палто Фиторон За ЖениТопла Удобна Јакна Со Качулка Цврста Надворешна Облека Маичка Со Целосен П�

Мијаилима Женски Кардиган Џемпери Обични Врвови Кардиган Џемпери За Жени Зима Fall Долг Ракав V-Вратот Отворен Преден Слој Жолта

DEN 0.33

20" Големина : L Биста : 104cm / 40.54" Должина : 62cm / 24.80" Рамо : 42cm / 16.52"Shoulder : 46cm / 18 Јакни за жени,кардиган џемпери за

Нископрофилни Џемпери Од Кардиган За Жени Обични Врвови Со Долги Ракави Со Големи Димензии Јакна Со Лабаво Копче За Извртување

DEN 0.67

Совет : ако не ја разбирате табелата со големини, прочитајте го ова (големината XL генерално е погодна за 1

Дианли Кардигани За Жени Трендовски Зимски Еднобојни Плетени Џемпери Со Долги Ракави Џебна Кардиганска Јакна Долги Кардигани

DEN 399.84

Дианли Кардигани За Жени Трендовски Зимски Еднобојни Плетени Џемпери Со Долги Ракави Џебна Кардиганск�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.