• Ново
Тајсу Женски Летни Чипкани Фустани, Еднобојни Висечки Врат Без Ракави Обичен Партиски Сплит Фустан, С М Л

Тајсу Женски Летни Чипкани Фустани, Еднобојни Висечки Врат Без Ракави Обичен Партиски Сплит Фустан, С М Л

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Женски Фустани Од Тантела, Еднобоен Обесен Врат Без Ракави Обична Забава Пролет Лето Сплит Фустан . Големина (см/инч)ttttttt tt t t. s пресврт : t66t/t25, 98 t73-90t/t28. 74-35. 43. Мпресврт : t70t/t27, 56 t Bust : t77-94t/t30. 31-37. 01. Lпресврт : t74t/t29. 13 t Bust : t81-100t/t31. 89-39. 37. Спецификација. Тип на ткаенина : женски фустан . Стил : партија, секојдневно . Пол : женски . Сезона : пролет, fall, лето . Материјал : полиестер . Пакет Вклучувајќи. 1 парчиња фустан . Пријателски Совети. Ако времето е лошо или се случи природна катастрофа, производот нема да испорача навреме. Се надевам дека ќе ми простиш. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МЕК МАТЕРИЈАЛ : женскиот фустан е изработен од висококвалитетни полиестерски влакна. Мека ткаенина, еластична и лесна, дише и удобна, мека грижа на допир за вашата кожа. ПАКЕТ И УСЛУГА : комплетот има фустан од 1 парче за жени. Доколку производот има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не. ДИЗАЈН : долгите поделени фустани за жени имаат дизајн без ракави, висечки врат, чипка, проѕирна, еднобојна, надвор од рамото, погодна за клуб и забава во пролет лето и fall. ГАРАНЦИЈА ЗА БЕЗБЕДНОСТ : фустанот за жени е добар природното печатење во боја гарантира дека нема штетни хемикалии да контактираат со вашата кожа. ПОВОД : фустанот за жени е многу погоден за секојдневна, свадбена забава, клуб, одмор, улица итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гдфун Женски Печатење Одблесокот Фустан За Жени Долг Ракав Фустан Партија Повик Фустани--фустани за враќање фустани за жени

DEN 3.33

За секојдневна,летна плажа,забава,одмор,улична облека, секојдневен живот.— фустани за враќање дома / ес�

Скпблутн Летни Фустани Fit Зима Се Вклопуваат Со Долги Ракави Плисиран Врат Тркалезен Врат Плетен Џемпер Модни Секојдневни Фустани

DEN 574.08

Скпблутн Летни Фустани 2023 Fit Зима Се Вклопуваат Со Долги Ракави Плисиран Врат Тркалезен Врат Плетен Џем�

Фустани ЗА Жени ХИМИВЕЈ Денот На Женската Мода Независност Печатени Тркалезни Вратот Суспендиран Фустан Без Ракави Сина Л

DEN 2.00

Денот на Независноста На жените Печатени Тркалезни Вратот Суспендиран Фустан Без Ракави Карактеристик

Летни Фустани За Женски Фустани За Женска Облека Долги Матурски Фустани Бохо Печатење Фустани Со Кратки Ракави Со О-Врат Со

DEN 2.33

Фустани За Женска Облека Долги Матурски Фустани Бохо Печатење Фустани Со Кратки Ракави Со Џебен Род : же

Породилен Фустан За Женски Лежерни Ремени За Шпагати Продажба На Фустани Дами Летен Принт Трегери Без Ракави Породилна Облека

DEN 271.84

Добредојдовте во нашата продавница Ние ви нудиме висококвалитетни производи и услуги Ви благодариме ш�

Женски Фустани Жени Половината Цветен Принт Фустан Секојдневен V Вратот Краток Ракав Елегантен Фустан Линија Плажа Долга Облека

DEN 399.84

Големина : С Биста : 96102см / 37,8040,16" Половината : 5878см / 22,8330,71" Рамо : 38см / 14,96" Ракав : 18см / 7,09" Должина : 110см / 43,

Шусуен Женски Летен Обичен Моден Геометриски Принт Деколте Со Врвки Меур Средни ракави Шиење Со Возбуда Голем Замав Фустан со

DEN 319.84

Женски Летен Обичен Моден Геометриски Принт Деколте Со Врвки Меур Средни ракави Шиење Со Возбуда Голем

Б91хз Женски Фустани Пролетен Врат Лето Фустан Со Кратки Ракави В Женски Цврст Секојдневен Женски Лежерен Фустан Жени Плус Големина

DEN 399.84

Женски Фустани Пролетен Врат Лето Фустан Со Кратки Ракави Фустан Против Жени Цврст Секојдневен Женски �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.