• Ново
Женски Обичен Гроздобер Печатење Пуловер Со Копчиња Со Долги Ракави Дуксери Со Дуксери

Женски Обичен Гроздобер Печатење Пуловер Со Копчиња Со Долги Ракави Дуксери Со Дуксери

Оценка на клиентот:
DEN 271.84

Износ
Залиха

Големина : С Биста : 110см/43,31" Рамо : 60см/23,62" Ракав : 62см/24,41" Должина : 68см/26,77"Големина : М Биста : 116см/45,67" Рамо : 61,5 см/24,21" Ракав : 63см/24,80" Должина : 70см/27,56"Големина : Л биста : 122см/48.03" рамо : 63см/24.80" ракав : 64см/25.20" должина : 72см/28.35"големина : xl Биста : 128см/50.39" рамо : 64.5 см/25.39" ракав : 65см/25.59" должина : 74см/29.13"големина : Xxl биста : 134см/52.76" рамо : 66см/25.98" ракав : 66см/25.98" должина : 76см/29.92"1.Мешавина од Памук Ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот,ви благодариме за разбирањето!4.Туника Џемпери Погодни За Секојдневно / Работа/Дома/Слободно Време/Дневна/Датум/Канцеларија/Патување/Училиште/Одмор/Шопинг/Забава. тоа е совршен избор за оваа fall!2.Врвови со пуловер со долги ракави со Лабав секојдневен дизајн на печатење,пуловер На Вратот На Екипажот.Закривениот раб и дава на вашата силуета гроздобер и елегантен изглед.Ви благодариме и убав ден!Внимание плз : Ако имате прекумерна тежина, препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.5.Рачно / машинско перење нежно со ладна вода, закачете се да се исуши или исушете ја линијата, не избелувајте, без железо, измијте со слична боја. Ве молиме погледнете ја табелата со големини на последната слика пред да нарачате.Пакетот вклучува : 1pc Tops3.Оваа fall врвови Совршена Должина На Туника За Покривање на Багажникот и Носење Со хеланки или фармерки,џегинг, панталони за истегнување за секојдневен стилски изглед.1 инч = 2,54 см Добар ефект на изолација, лесен за носење и полетување, удобна ткаенина без оштетување на кожата. Прекрасен џемпер може да ве направи повеќе женствени кога излегувате. Постојат различни големини достапни за избор, така што воопшто не треба да се грижите за монтирање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Амтдх Женски Трендовски Дуксери Царинење Писмо Печатење Со Долги Ракави Со Качулка Вратот Паѓаат Врвови Со Џебови Плус Големина

DEN 290.72

Карактеристики : Секојдневен врв, облога, печатен врв, секојдневен врв, модерен дизајн2 Внимание : нашите

Fsqjgq Женски Преголеми Дуксери Цврст Пуловер Со Долги Ракави Врвка За Влечење Плус Големина Дуксери Со Џебни Врвови Сива М

DEN 2.67

Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Сти

Скпблутн Женски Дуксер Дуксери Зимски Есенски Лежерни Удобни Врвови Градиент Со Кружен Врат Мода Лабаво Врвно Тркалезно Деколте

DEN 159.84

Нашата продавница нуди широк спектар на стилови на облека, и сигурен сум дека можете да најдете нешто шт

Женски Дуксер Моден Принт Копче Со Долги Ракави Европа И Стилот На Соединетите Држави Есенски И Зимски Дуксери Со Качулка Со

DEN 478.08

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 50см / 19,69" Ракав : 52см / 20,47" Должина : 66см / 25,98" Големина : М Биста : 116см / 45,6

фввитлих Дуксери За Женски Долги Дуксери Туника Зимски Јакни Плетени Секојдневни Дуксери Дуксери Со Патент Зелен Медиум

DEN 392.00

Плетена Јакна Женски Дуксер Дуксер Со Долги Ракави Пуловер Копче Дуксер Женски Качулкасезона : fall и зим�

Манжетни Женски Дуксери Дуксери За Жени Модни Обични Маици Со Долги Ракави Со Долги Ракави Лабави Пуловер Кошули Женски Врвови

DEN 351.84

Манжетни Женски Дуксери Дуксери За Жени Модни Обични Кошули Со Долги Ракави Со Долги Ракави Со Долги Ра�

Скпблутн Женски Дуксер Дуксери Зимски Есенски Лежерни Удобни Врвови Трендовски Графички Принт Пуловер Со Врвки Со Качулка Лабава

DEN 3.33

Нашата продавница нуди широк спектар на стилови на облека, и сигурен сум дека можете да најдете нешто шт

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.