• Ново
Дами Божиќ Печатени Боја Блок Качулка Долг Ракав Пуловер Повик Sweatshi Црна XXL

Дами Божиќ Печатени Боја Блок Качулка Долг Ракав Пуловер Повик Sweatshi Црна XXL

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Жените Божиќ Врвот Повик Долг Ракав О-вратот Дуксер Пуловер Блуза ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Точка специфики Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Џебови Облека Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Јака : О Тип На Шема На Вратот : Стил На Печатење : Мода, Каузална Тежина : 250~290g (S-3 XL) Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1pc Врвна Големина Биста Должина НА Рамениот Ракав XXL 123cm/48.43"1 63cm/24.80" 51cm/20.08" 70cm/27.56" Големина : XXL Биста : 123cm/48.43"1 Рамо : 63cm/24.80" ракав : 51cm/20.08" Должина : 70cm/27.56" Маица. Женски Маици. Женски Врвови. Женска Облека. маици жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Џоус Дуксери За Жени Женски Врвови Женски Обични Спојувања Со Качулка Со Долги Ракави Врвови На Пуловер Дуксер Женска Облека

DEN 3.33

Женски Обичен Спојување Со Качулка Со Долги Ракави Пуловер Врвови Дуксер ве Молиме проверете Ја Табела�

Бикоасу Ноќта На Вештерките Облека Пуловер Дуксери За Женска Женска Мода Обични Долги Ракави Шарени Ноќта На Вештерките Печатени

DEN 143.84

Женска Мода Секојдневен Долг Ракав Шарени Ноќта На Вештерките Печатени Кружен Врат ве Молиме проверете

Женски Дуксер Моден Принт Копче Со Долги Ракави Европа И Стилот На Соединетите Држави Есенски И Зимски Дуксери Со Качулка Со

DEN 478.08

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 50см / 19,69" Ракав : 52см / 20,47" Должина : 66см / 25,98" Големина : М Биста : 116см / 45,6

dmqupv Плус Големина Графички Патент Дуксери За Жени Жени Обичен Дуксер Со Вратот На Екипажот Со Долги Ракави Еднобојна Кошула

DEN 0.67

Плус Големина Графички Патент Дуксери За Жени Женски Обичен Дуксер Со Вратот На Екипажот Со Долги Ракав

Женски Есенски Зимски Дуксер Пуловер Врвови Со Долги Ракави Удобна Белешка Ве Молиме Купете Една Или Две Големини Поголеми

DEN 478.08

Женски Есенски Зимски Дуксер Пуловер Врвови Со Долги Ракави Удобни Карактеристики : 1.It изработен е од в�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.