• Ново
Хеи_к Пуловер Џемпери За Женска Женска Мода Обична Еднобојна V Вратот Долг Ракав Исечен Дуксер Џемпер Врвот

Хеи_к Пуловер Џемпери За Женска Женска Мода Обична Еднобојна V Вратот Долг Ракав Исечен Дуксер Џемпер Врвот

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Женска Мода Обична Еднобојна V Вратот Долг Ракав Исечен Дуксер На Качулка Врвкарактеристики : 1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Сезона : aut и зима пол : женска прилика : Слободно време, Спортски Материјал : Полиестерстил : Лежерна Должина : Општо : Одговара На големината Како да се мие : Рачно перење или машинско перење што добивте : 1 Х женски sweater Size Bust Shoulder Sleeve Lengths114cm/44.88"57cm/22.44"51cm/20.08"60cm/23.62"M120cm/47.24"58cm/22.83"52cm/20.47"61cm/24.02"L126cm/49.61"59cm/23.23"53cm/20.87"62cm/24.41"XL132cm/51.97"60cm/23.62"54cm/21.26"63cm/24.80"XXL138cm/54.33"61cm/24.02"55cm/21.65"64cm/25.20" Size : SBust : 114cm/44.88"Shoulder : 57cm/22.44"Sleeve : 51cm/20.08"Length : 60cm/23.62"Size : MBust : 120cm/47.24"Shoulder : 58cm/22.83"Sleeve : 52cm/20.47"Length : 61cm/24.02"Size : LBust : 126cm/49.61"Shoulder : 59cm/23.23"Sleeve : 53cm/20.87"Length : 62cm/24.41"Size : XLBust : 132cm/51.97"Shoulder : 60cm/23.62"Sleeve : 54cm/21.26"Length : 63cm/24.80"Size : XXLBust : 138cm/54.33"Shoulder : 61cm/24.02"Sleeve : 55cm/21.65"Length : 64cm/25.20" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 114см/44.88 "Рамо : 57см/22.44"??ЗАБЕЛЕШКА - Овој Производ Е Нашиот Производител Преку Акцент на Квалитетот и Услугата на Клиентите. ??МАТЕРИЈАЛ - овој женски џемпер За Ноќта на Вештерките е изработен од мека ткаенина, ткаенината е мека, пријателска за кожата, малку растеглива и лабава, многу е погодна за есенско и зимско носење, ги задоволува потребите на сезоната и е секојдневен моден женски блузи. ??ИЗГЛЕД НА НОЌТА на ВЕШТЕРКИТЕ - Дали Барате Совршен Костим За Ноќта на Вештерките Што Доаѓа Со Дополнителна Доза На Стравови и Плашила, Дуксерот Со Долги Ракави е Совршен Изглед за Вашата Ноќ на Вештерките. ??ПУЛОВЕР ЗА НОЌТА на ВЕШТЕРКИТЕ - Овој Пуловер Со Празничен Изглед Е Едноставно Совршен За Да Ја Покажете Вашата Љубов Кон Ноќта на Вештерките - тоа е толку Лабав Врв со Шема На Халвинс До Изглед На Ноќта на Вештерките! Го Сакаме Лесниот И Мек Материјал - Тоа е Толку Класичен Изглед! Носете Ја Оваа Качулка На Вашата Забава За Ноќта на Вештерките и Вашиот План за Косплеј. ??ОБЛЕКА ОД СКЕЛЕТ И ТИКВА-лесно Можете Да Го Обложите Овој Изглед Со Каприс и чизми на Fall! Тоа Е Одличен Дизајн За Ноќта на Вештерките Да Рок, Погоден За Ноќта на Вештерките Партија.

Карактеристики

Производи во категоријата

фввитлих Дуксери За Женски Долги Дуксери Туника Зимски Јакни Плетени Секојдневни Дуксери Дуксери Со Патент Зелен Медиум

DEN 392.00

Плетена Јакна Женски Дуксер Дуксер Со Долги Ракави Пуловер Копче Дуксер Женски Качулкасезона : fall и зим�

Fsqjgq Женски Преголеми Дуксери Цврст Пуловер Со Долги Ракави Врвка За Влечење Плус Големина Дуксери Со Џебни Врвови Сива М

DEN 2.67

Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Сти

Џоус Дуксери За Жени Женски Врвови Женски Обични Спојувања Со Качулка Со Долги Ракави Врвови На Пуловер Дуксер Женска Облека

DEN 3.33

Женски Обичен Спојување Со Качулка Со Долги Ракави Пуловер Врвови Дуксер ве Молиме проверете Ја Табела�

Манжетни Женски Дуксери Дуксери За Жени Модни Обични Маици Со Долги Ракави Со Долги Ракави Лабави Пуловер Кошули Женски Врвови

DEN 351.84

Манжетни Женски Дуксери Дуксери За Жени Модни Обични Кошули Со Долги Ракави Со Долги Ракави Со Долги Ра�

Жени Маскирани Врвови Градиент Со Долги Ракави Секојдневни Дуксери Плус Големина Лабава Тренингот Пуловер Блузи Дами Дуксери

DEN 2.33

YZHM Жените Маскирани Врвови Долг Ракав Градиент Повик Дуксери Плус Големина Лабава Тренингот Пуловер Бл

Тосми Женски Врвови Женски Дуксер Со Долги Ракави Печатење На Екипажот Лабав Пуловер Есенски Дуксер Врвови Дуксер За Жени

DEN 0.33

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 50см / 19,69" Ракав : 62см / 24,41" Должина : 68см / 26,77" Големина : М Биста : 116см / 45,6

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.