• Ново
Асобу Слаби Мини Мода Напред Двојно Ѕидови Нерѓосувачки Челик Изолирани Шише Вода Бпа Слободен 7. оз

Асобу Слаби Мини Мода Напред Двојно Ѕидови Нерѓосувачки Челик Изолирани Шише Вода Бпа Слободен 7. оз

Оценка на клиентот:
DEN 164.00

Износ
Залиха

Чувајте ја забавата со нашето ултра тенко Слабо мини шише! Совршен за складирање во помали кеси за една ноќ во градот, Слабиот Мини е со вистинска големина за да држите коктел, ваш избор на алкохол или малку вода за да голткате помеѓу тоа да го живеете на подиумот. Изолираната конструкција од нерѓосувачки челик го одржува вашиот пијалок ладен со часови, а капакот отпорен на истекување, го спречува вашиот пијалок да се истури во чантата. Слабиот Мини е совршен придружник на забавата! Асобу Слабиот Мини е новата модна манија совршена "дама колба" елегантна и шик и е толку симпатична. Во 8оз добивате само совршена количина на вода, кафе или сок за да продолжите без незгодната тежина. Лизнете го во чантата, џебникот, торбата, актовката или дури и задниот џеб оваа неверојатно кул ставка е шише за патување "земи ме со". Слабиот Мини ја има нашата нова двојна бакарна изолација, така што вашиот пијалок ќе остане ладен 12 часа и топол 6 часа. Достапно во низа бои за да одговара дури и на најпребирливиот вкус во модните додатоци. Машина За Миење садови Безбедно И Бпа Слободен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Рачка На Внатрешната Врата На Совозачката Страна на Дорман За Специфични Модели На Форд Меркур, избрани Црни Одговара: 2002-ФОРД

DEN 2.00

Сакате нова внатрешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се врати�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.