• Ново
Индовера за чистење на екранот, 3 пакувања

Индовера за чистење на екранот, 3 пакувања

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Безбедно чиста прашина и измама од електронска опрема без штетни хемикалии. Крпите се антистатични, неабразивни и се мијат. Апликација : ЦД, компјутери, ДВД, електроника, монитори, екрани со нечистотии : прашина, материјал (и) на измама : ткаенина, микрофибер ткаенина Глобален производ : Крпи и марамчиња-деликатни Задачи Боја (и) : Зелен мирис : Незастапена должина : 7 3/8 "Ширина : 5 3/4" Број на крпи/марамчиња по контејнер : 3 Содржина на рециклирана рециклирана процент : 0% Содржина на рециклирана содржина на пост-потрошувачи Процент : 0% вкупна содржина на рециклирана процент : 0.

Карактеристики

Производи во категоријата

Јахмол Корсаж, од 6, Корсажи За Топка, Невестински Цвет Се Зголеми За Рустикална Гроздобер Свадба, Корсаж Цвет, Топка Корсаж

DEN 1.67

Описи : 100% Сосема Нови Рачно Изработени Ракотворби Материјал : Свила И Сатен, Полиестер Вештачки Цвет Фа

Урбан Пат Црно Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Со Наслов-Спокојно Задоволство II

DEN 3.33

Урбаниот Пат претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 24х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матирањ

Мажи Пролет И Лето Еднобојна Лабава Секојдневна Улична Фитнес Вратоврска Мулти Џебови Спортски Панталони На Отворено Шорцеви

DEN 383.36

Големина : М Половината : 64см / 25.20" Колк : 100см / 39.37" Должина : 32см / 12.60" Големина : Л Половината : 68см / 26.77" Кол�

Ли - Светски Женски Сандали Женски Флип Апостолки Удобни Станови Сандали За Жени Гладијатор Боемски Монистра Летни Чевли Отворено

DEN 2.33

Сандали За Жени Чевли Чевли Модни Дами Боемски Потпетици Сандали Сандали Со Високи Прсти Клин Танга За �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.