• Ново
Без граници јуниори капчиња за залепување на врвот со Хенки полите

Без граници јуниори капчиња за залепување на врвот со Хенки полите

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Овој преполн врв од без граници е лесен, вечен и секаде совршен за сончеви денови и пријатни ноќи. Капчиња од капчиња од чипка на врвот на Бандо, што доведува до бесплатно, проточно дно и финиш на Ханки-Хем. Спарете го со слаби фармерки или Каприс и вашите омилени сандали со страшни. Исклучиво на. Материјал : тело/ленти : 92% полиестер/8% спандекс; Врв на капчиња : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : Вратен врат. Затворање : Повлечете со вратоврска на задниот дел од вратот. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : врвот на капчиња; заминат назад; Ханки полите. Јуниори капчиња за залепување на врвот со Хенки полите од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.