• Ново
Тојела Целосна Дијамантска Златна Кука За Уво Цирконски Обетки Жени Злато

Тојела Целосна Дијамантска Златна Кука За Уво Цирконски Обетки Жени Злато

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Информации за производот : Стил : едноставен материјал : Копертип : Обеткастил : Женско моделирање : Геометриско Пакување : Индивидуално спакувана листа за Пакување : Обетка1 Тојела Целосна Дијамантска Златна Кука За Уво Цирконски Обетки Жени Злато.

Карактеристики

Производи во категоријата

Парови Обетки Со Големи Обрачи, Обетки ОД Обрач ОД Нерѓосувачки Челик 14к Позлатено Сребро За Жени Девојки Чувствителни Уши

DEN 271.84

Нарачката вклучува 5 пара Златни, сребрени обетки со обрач Поцврсти и не лесно деформирани,Издржливи и Б

Скапоцен Камен Крал 14к Жолто Злато Розова Лабораторија Одгледуван Дијамант И Црвен Гранат Две Камени Обетки Со Обетки За Жени

DEN 7984.00

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

Ораво Е 14к Грб Од Жолто Злато, Класичен Пасијанс Карат Вкупно Обетки Со Дијамантски Обетки Одгледувани Во Лабораторија За Жени-Е-Ф

DEN 1.33

Едноставно и секогаш класичен фаворит, Оваа Прекрасна Лабораторија Одгледувани Обетки Со Дијамантски �

Буци Обетки Со Хаги Обрач Полирани 18к Позлатени Жици За Уши Со Обесени Јамки За Пирсинг Круг Прстен Клип Обетка За Обетка За

DEN 255.84

Што Добивате : 10 еез х полиран буци хуги обетка обетка наодите во златна боја И мерењето е долго околу 16м�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.