• Ново
10к Жолто Злато Пинк Фв Култивиран Бисер В Четка Цвет Пост Обетки-Јбсп

10к Жолто Злато Пинк Фв Култивиран Бисер В Четка Цвет Пост Обетки-Јбсп

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

10к 3-4мм Розова FW Култивиран Бисер w/10мм ЧЕТКА Цветни Пост Обетки Овој Стручно Дизајниран се Произведени Со Прецизност во Земјата Канадамаде Од 10к Жолт Златен Накит > Обетки > Тематски Обетки > Цвеќиња И Градинарство Накит > Обетки > Обетки > Други Столпчиња 10к 3-4мм Розова FW Култивиран Бисер w/10мм Четка Цвет Пост обетки листа на спецификации : Материјал : ПРИМАРНА - Чистота : 10к. материјал : ОСНОВНО : Злато. Точка Тежина У/М : гм. Материјал : Примарна Боја : Жолта.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ораво Е 14к Грб Од Жолто Злато, Класичен Пасијанс Карат Вкупно Обетки Со Дијамантски Обетки Одгледувани Во Лабораторија За Жени-Е-Ф

DEN 1.33

Едноставно и секогаш класичен фаворит, Оваа Прекрасна Лабораторија Одгледувани Обетки Со Дијамантски �

Скапоцен Камен Крал 14к Жолто Злато Розова Лабораторија Одгледуван Дијамант И Црвен Гранат Две Камени Обетки Со Обетки За Жени

DEN 7984.00

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

Буци Обетки Со Хаги Обрач Полирани 18к Позлатени Жици За Уши Со Обесени Јамки За Пирсинг Круг Прстен Клип Обетка За Обетка За

DEN 255.84

Што Добивате : 10 еез х полиран буци хуги обетка обетка наодите во златна боја И мерењето е долго околу 16м�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.