• Ново
Скапоцен Камен Крал 14к Жолто Злато Жолт Цитрин И Сино Создаден Сафир Две Камени Обетки За Обетки За Жени

Скапоцен Камен Крал 14к Жолто Злато Жолт Цитрин И Сино Создаден Сафир Две Камени Обетки За Обетки За Жени

Оценка на клиентот:
DEN 319.84

Износ
Залиха

Нашиот Бренд : . Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалитет На Фин Накит. Секој Камен Камен Кралот парче е уметничко дело. Обезбедуваме уникатно оптимално искуство за купување за нашите клиенти. Сите наши парчиња поминуваат низ интензивен и ригорозен процес на контрола на квалитетот во нашата домашна канцеларија во Њујорк за да се осигураме дека нашиот накит е до стандард и изграден да трае. Што Нудиме : . Гем Стоун Кинг има широк спектар на фини парчиња накит Од Приврзоци, Веренички Прстени, Обетки и Нараквици, сите се достапни во огромна разновидност На Камења, Камени Бои, Благородни Метали Од 10к, 14к, 18к Злато и 925 Сребро. Гем Стоун Кинг Е Водечки Онлајн Накит Трговците на Мало. Грижа За Накит : . Бидете сигурни да се грижите за вашиот накит. Избегнувајте носење накит во вода. чувајте го подалеку од парфеми и лосиони бидејќи тоа може да предизвика абење. Секогаш чистете го накитот во топла вода со сапун. Пакување : . Скапоцен Камен кралот предмети сите доаѓаат во брендирана амбалажа која е внимателно избрана за купениот предмет. Сите наши предмети доаѓаат во соодветно пакување, осигурувајќи дека се подготвени за подароци по пристигнувањето. Нашето пакување се движи од прекрасни картонски кутии со влошки од пена за безбедност, до елегантни кутии за завршна обработка од цреша со кадифени влошки.WRC-0462-Rd-CI-Y-CS-BL-YG14 KProduction Информации. Вкупна Тежина На Карат : 1,88. Метален Тип : Цврсто 14к Жолто Злато. Тип На Ставка : Висат Обетки. Мерења : Центар Камен : 6 мм, Мали Камења : 3 мм. Обетка Назад Наоѓање : Пост Со Триење Назад. Тип На Поставување : Рамка. Главни Камени Информации. Каратна Тежина : 0,80 Кт. Тип На Дијамант : Цитрин. Боја : Жолта. Јасност : Наспроти. Метод На Третман : Термичка Обработка. Облик : Круг. МЕРЕЊА : 6Х6 мм. Број На Камен : 2. Дополнителни Камени Информации. Каратна Тежина : 0,14 Кт. Тип На Дијамант : Создаден Сафир. Боја : Сина. Јасност : Чистење На Очите. Метод На Лекување : Термичка Обработка. Облик : Круг. МЕРЕЊА : 3Х3 мм. Број На Камен : 2. Оваа ставка е гордо направена по нарачка во САД. 100% Гарантирано Задоволство.

Карактеристики

Производи во категоријата

Скапоцен Камен Крал 14к Жолто Злато Розова Лабораторија Одгледуван Дијамант И Црвен Гранат Две Камени Обетки Со Обетки За Жени

DEN 7984.00

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

Буци Обетки Со Хаги Обрач Полирани 18к Позлатени Жици За Уши Со Обесени Јамки За Пирсинг Круг Прстен Клип Обетка За Обетка За

DEN 255.84

Што Добивате : 10 еез х полиран буци хуги обетка обетка наодите во златна боја И мерењето е долго околу 16м�

Обетки За Жени Боемски Сјајни Светки Обетки Со Обрач Завиткани Позлатени Изјава За Круг Обетки За Обетки За Жени Девојки Бохо

DEN 1.33

Боемски Сјајни Светки Обетки Со Обрач Завиткани Позлатени Кружни Искази Обетки Со Капки Од Сјај За Жени

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.