• Ново
Leенски Midsimentsенски мидриз 5 Кратко манжетирано

Leенски Midsimentsенски мидриз 5 Кратко манжетирано

Оценка на клиентот:
DEN 362.88

Износ
Залиха

Leенски Midенски мидриз 5 "Cuffed Shortlee Women's Midrise 5 " Манжетни шорцеви се направени од ткаенина од памучна мешавина за крајна удобност. Со сечење на мидрици и контурирана лента за половината, овие шорцеви ќе ве одржуваат да се чувствувате сигурни во текот на целиот ден. И, секако, тие се дизајнирани со легендарни детали на Ли, како што се џебовите од лопата и хардверот Ли. Редовно вклопување. Среден пораст. Контурирана лента за половината. Спајд џеб. 5 "Inseam се врти со манжетна. Стил# 1cmrs79. Материјал : 70,00% памук, 29,00% рециклиран полиестер, 1,00% спандекс. Возачи на 6 инчи кратко. Затворање на патент.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ниуер Женски Моторџиски Шорцеви Летна Плажа Со Висок Струк Секојдневни Шорцеви Бохо Возбудливи Полите Топли Шорцеви Пешачење

DEN 239.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Летни Шорцеви, Кратки Панталони На Плажа, Бермуди, М�

нсендм Шорцеви За Жени Со Спанде Шорцеви Женски Искинати Тексас Шорцеви Среден Пораст Потресени Жан Шорцеви Растегливи Кратки

DEN 367.84

Сезона : Четири сезони Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Материјал : 90% Памук+10% Полиестер Тип на

Машки Тренерки Комплети Спортски Секојдневен Американски Печатење Знаме Врвови Со Кратки Ракави И Шорцеви Дводелен Костум

DEN 361.44

: СРЕДНО САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см / 43.06" Рамо : 50 Дозволете да станете фокус на толпата, ќ�

Женски Лабав Удобен Џеб Со Врвки За Влечење Краток Летен Клиренс Секојдневен Релаксиран Моден Удобен Панталонски Бран Печатена

DEN 0.33

❀ ❀ ❀Почитуван клиент : Добредојдовте на Кафест!❀ ❀ ❀ Ние сме прекугранична продавница фокусирана на

Боди За Жени Облечени Комбинезони Шорцеви Машна Едноделна Вратоврска Женски Принт Градите Лабава Суспендер Женски Комбинезон

DEN 2.67

Пол : Женските Бои може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот 3.С

Сејуригаока Женски Две Летни Тимови Кошули Со Копчиња Со Кратки Ракави + Лабави Шорцеви Со Висок Струк Секојдневни Комплети

DEN 2.33

Жени 2 ПАРЧИЊА Костум За Панталони, Печатени Копчиња За Ревер Со Кратки Ракави Блуза, Тенки Кратки Панта�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.