• Ново
Lee® женското високо порасна наследство се тркалаше кратко

Lee® женското високо порасна наследство се тркалаше кратко

Оценка на клиентот:
DEN 224.32

Износ
Залиха

Beе бидете подготвени да се тркалаат во удобност и стил во валани шорцеви со висок пораст на жените од Lee®. Направено од памук со само доволно истегнување за удобност што се движи со вас, овие шорцеви беа направени за викенди, шопинг и обични добитници со пријателите. Високото вклопување и детали за предниот цвест ја прикажува вашата крива и ви дава елегантна силуета. Дијагоналните предни џебови и џебовите на Ли стил Дунгареј ви овозможуваат многу простор за чување на најважните работи. Легендарните детали за Ли вклучуваат ли хардвер, зашивање на мрзливи S и класично лого на Ли. Сакате обичен изглед? Едноставно, чувајте ги шорцевите валани или за повеќе издолжени изглед, превртете ги и покажете ја ногата. Висок пораст. Редовно вклопување. Детализирање на предниот цвест. Дијагонални предни џебови, џебови од грб. Легендарните детали на Ли. 5 "Inseam се тркалаше. 97% памук, 3% спандекс. Стил #112334750.

Карактеристики

Производи во категоријата

Флолео Женски Шорцеви Дозвола Лето Женски Лето Печати Пет Поени Големи Димензии Памук Лен Панталони Обични Панталони Шорцеви

DEN 1.67

Женски Летен Печатење Пет Поени Големи Димензии Памучни Ленени Панталони Обични Панталони Краткикарак

Женски Комбинезон Дозвола За Продажба Женски Секојдневен Комбинезон Летен Комбинезон Без Ракави Лабави Шорцеви Џебен Подарок

DEN 2.00

Женски Секојдневен Комбинезон Летен Комбинезон Без Ракави Лабави Шорцеви Џебен Џеб Од Комбинезонкарак

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.