• Ново
Женски Врвови Графички Отпечатоци Со Долги Ракави Качулка Обични Женски Кошули Тркалезно Деколте Лето Зелена 2XL

Женски Врвови Графички Отпечатоци Со Долги Ракави Качулка Обични Женски Кошули Тркалезно Деколте Лето Зелена 2XL

Оценка на клиентот:
DEN 143.84

Износ
Залиха

Овој Моден Долг Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Дуксер. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : долг ракав-тип на Јака : Тркалезно Деколте-Шема : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 БЛУЗА : С САД : 6 Биста : 98см/38,58" Должина : 59см/23,23" Ракав : 55,5 см/21,85" Рамо : 45,5 см/17,91" Големина : М САД : 8 БИСТА : 100см/39,37" Должина : 61см/24,02" Ракав : 57см/22,44" Рамо : 47,5 См/18,70" големина : Л сад : 10 биста : 104см/40,94" должина : 63см/24,80" ракав : 58,5 см/23,03" рамо : 49,5 см/19,49" Големина : xl сад : 12 биста : 108см/42,52" должина : 65см/25,59" ракав : 60см/23.62" Рамо : 51.5 см/20.28" големина : xxl us : 14 биста : 112cm/44.09" должина : 67cm/26.38" Ракав : 61.5 cm/24.21" РАМО : 53.5 cm/21.06" големина : xxxl сад : 16 биста : 116cm/45.67" должина : 69cm/27.17" Ракав : 53см/20.87" рамо : 55.5 см/21.85" летни врвови За жени. Качулка со долги Ракави со Графички Отпечатоци Дизајн На Тркалезно Деколте. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Врвови за жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дуксер Патент Дуксер Женски Моден Слоган Графички Принт Дуксер Со Долги Ракави Дуксер Врвен Пуловер Слоган Графички Капка Дуксер

DEN 2.00

Сезона : Есенска Зима Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Материјал : Полиестер Должина на ракаво�

Дадарија Јакни За Жени Мода Секојдневен Меки Џемпер Топла Надворешна Облека Дуксер Со Качулка Со Долги Ракави Преголем Капут

DEN 1.33

☛Модни Жени Секојдневен Џебови Долг Ракав Обичен Цврст Капут Кардиган Блуза Завршува ━━━━━━━━━━

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.