• Ново
Плетна маица на кикирики од кикирики

Плетна маица на кикирики од кикирики

Оценка на клиентот:
DEN 311.84

Износ
Залиха

Снупи и Вудсток се тука за да ви донесат симпатичен стил и удобност со оваа пријатна плетена маица! Моделот е 5'10 '' и носи големина S. опуштено вклопување. Вратот на екипажот. Графички принт од предната страна. © Кикирики, сите права се задржани. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Кикирики од кикирики за жени за жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Маици Со Маици Со долги Ракави За Жени Секојдневни Врвови Летни Јаки Со Јака Отпечатоци Од Маици Со Долги Ракави Облечени Блузи

DEN 367.84

※ПИ & А, ПИПИ ●Lwzwm Продавница продава блузи, фустан, панталони, чевли и повеќе во широк спектар на стилов�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.