• Ново
Без граници јуниори вратоврски за боја и екранот пакет со пакет со маици, 2-парчиња

Без граници јуниори вратоврски за боја и екранот пакет со пакет со маици, 2-парчиња

Оценка на клиентот:
DEN 273.60

Износ
Залиха

Никогаш не можете да имате премногу маички! Додадете во колекцијата без пакет за маици без граници, во кој има ладен дизајн на вратоврска и стил на графички печатење. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : M. 2-пакет вклучува : две маици. Опуштено вклопување. Ребрестиот тркалезен врат. Капка раменици; џеб однапред; јазол фронт. Препечатено печатење на вратоврска. Печатење на екран однапред. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Графичка маица 2-пакет за јуниори од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Маици Со Маици Со долги Ракави За Жени Секојдневни Врвови Летни Јаки Со Јака Отпечатоци Од Маици Со Долги Ракави Облечени Блузи

DEN 367.84

※ПИ & А, ПИПИ ●Lwzwm Продавница продава блузи, фустан, панталони, чевли и повеќе во широк спектар на стилов�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.