• Ново
Без граници јуниори џемпер со капчиња, големини S-3XL

Без граници јуниори џемпер со капчиња, големини S-3XL

Оценка на клиентот:
DEN 240.00

Износ
Залиха

Сезона со сериозни вибрации на Бохо. Додадете малку вкус на вашата плетена гардероба со овој џемпер од капчиња од без граници. Овој врв вклучува долги, пространи ракави на пламен со лушпано полите и прилагодливо влечење во центарот за да ви помогне да ја ласкате вашата фигура. Поставете го овој лесен џемпер од капчиња над вашиот омилен фустан или спарете го со широки фармерки со нозе и клин-сандали за да го завршите изгледот. Исклучиво на. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : опремена; Исечена должина. Тежина : лесна. Деколте : V-врат. Затворање : Рушена вратоврска пред. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Дизајн на плетенка со капчиња. Џемпер од капчиња од јуниори од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.