• Ново
Без граници Божиќниот џемпер на јуниори

Без граници Божиќниот џемпер на јуниори

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Совршено за Божиќни забави и празнични настани, Божиќниот џемпер без граници е сигурен дека ќе шири празничен расположен каде и да одите во забавен дизајн на украси! Продаден исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Вратот на екипажот. Орнамент Графички принт од предната страна. 100% акрилик. Машина за перење. Увезени. Божиќен џемпер за јуниори од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.