• Ново
Наместен ЕЗ Шримпз

Наместен ЕЗ Шримпз

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Ултрареален, претходно наместен имитатор на ракчиња кој е подготвен да лови риба директно надвор од пакувањето, новиот ЕЗ Шримпц е подеднакво дома без разлика дали се лови под пукачка плута или е слободно обложен. Неговата издржлива, пловна конструкција На Елазтек ги надминува другите имитации на ракчиња и го олеснува бавниот, контролиран пад на гасена линија што делува во хармонија со неговото сегментирано тело и тенки додатоципроизведува изглед, движење и чувство на " Вистинскиот Мекој.'Карактеристики : - ултра-реална имитација на ракчиња - Сегментирано тело за реално дејство и движење - Претходно наместено Со Прилагодено пондерирано 2/0 Мустад Ултрапоинт Кука И избалансирано за пад на ниво, седи исправено на дното во мирување-засечената тежина од 1/4 мл може да се скрати до 1/8 мл за да се прилагоди стапката на мијалник - Тенки, кратки додатоци За живописно треперење движење и подобрен ветер отпорност И Фрлање наспроти други имитации на ракчиња спецификации : - должина : 3 1/2" - боја : златна снегулка - количина : пакет Од 2 Наместени Ез Ракчиња.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.