• Ново
- НАГОРЕ ОГАН-ТОПКА® ЖИГА

- НАГОРЕ ОГАН-ТОПКА® ЖИГА

Оценка на клиентот:
DEN 528.00

Износ
Залиха

* Обликувана со кука за очи со широк јаз" кратко стебло " со широк јаз напред• Има елегантна "стоечка глава" која е прилагодена за фрлање плитка вода и теренот околу плевелите, четка и тимбера убиец за пердуви, саѓи, костур, бас и штука. Совет со минијатура, пијавица или полу-роботот. Прикачете ја куката за убод на врвот на мамката за да го минимизирате фаулирањето. Идеален за фрлање плитка вода и влечење низ песочна трева, карпи и урнатини. Исто така смртоносна околу дрвенеста покривка. Оставете ја главата за жига да контактира со дното за да ја подигнете мамката во природна положба, имитирајќи минофрлач за хранење. СТЕНД-АП ОГАН-ТОПКАТА® ЖИГА.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.