• Ново
Супериорен 3-Парче 650-Конец Грофот Бургундија Египетски Памук Лист Во Собата, Близнак-Длабоко Џеб

Супериорен 3-Парче 650-Конец Грофот Бургундија Египетски Памук Лист Во Собата, Близнак-Длабоко Џеб

Оценка на клиентот:
DEN 4488.00

Износ
Залиха

Комплетот Листови Арлингтон вклучува свиленкаста мекост што ќе го трансформира вашиот кревет во кадифен одмор. Изработен од квалитетен, 100% Египетски Памук со броење од 650 конци, ќе сакате да останете во кревет цел ден. Секој сет вклучува 1 рамен лист, 1 вграден лист и 2 навлаки за перници. Целосно еластизираниот вграден лист е конструиран со длабок џеб кој е дизајниран да одговара на преголеми душеци дебели до 18 инчи. Овие листови се достапни во низа цврсти бои кои можат да се пофалат со суптилен трепет од нивното сатенско ткаење и да ги направат опциите за украсување бесконечни. Спијте здраво ноќ по ноќ со овој прекрасен комплет што сигурно ќе го сакате. Трансформирајте го изгледот на вашиот простор со додавање соодветни навлаки за перници или комплет навлака за јорган, продадени одделно. Комплетот Листови Арлингтон вклучува свиленкаста мекост што ќе го трансформира вашиот кревет во кадифен одмор. Изработен од квалитетен, 100% Египетски Памук со броење од 650 конци, ќе сакате да останете во кревет цел ден. Секој сет вклучува 1 рамен лист, 1 вграден лист и 2 навлаки за перници. Целосно еластизираниот вграден лист е конструиран со длабок џеб кој е дизајниран да одговара на преголеми душеци дебели до 18 инчи. Овие листови се достапни во низа цврсти бои кои можат да се пофалат со суптилен трепет од нивното сатенско ткаење и да ги направат опциите за украсување бесконечни. Спијте здраво ноќ по ноќ со овој прекрасен комплет што сигурно ќе го сакате. Трансформирајте го изгледот на вашиот простор со додавање соодветни навлаки за перници или комплет навлака за јорган, продадени одделно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Премиер Вискоза Направени Од Бамбус Постелнина Постави-Сплит Кралот Бели Листови, Ултра Меки Листови-Длабоки Џебови 16 - Отпорни

DEN 1.00

Премиер 2000 Листовите Од Вискоза Добиени Од Бамбус се исклучително луксузни чаршафи Тешко е да се замисл

Викудати Перница Модерна Навлака За Перници Декоративна Надворешна Постелнина Квадратна Навлака За Перници За Софа Софа Кревети

DEN 159.84

Подните душеци може да се постават во трем, сала, тераса, гаража, канцеларија, алишта, сала, кујна и други

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.