• Ново
Дух Лен Домашен Елек. Традиционален Сет На Листови Од Микрофибер-Близнак, Сиво Жолта Лента

Дух Лен Домашен Елек. Традиционален Сет На Листови Од Микрофибер-Близнак, Сиво Жолта Лента

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Воведување На Сетот За Микрофибер За Домашен Микрофибер Дух, удобен и лесен избор за сите возрасти. Овие унисекс листови се супер меки и пријатни, што ги прави совршени и за возрасни и за деца. Плус, тие се ветре за чистење-само фрлете ги во машината за перење. Со овие чаршафи, ќе уживате во добар сон во крајна удобност. Надградете ја вашата спална соба Со Комплетот За Микрофибер За Домашен Микрофибер И доживејте ја совршената мешавина на мекост, практичност и стил. Вклучува : (1) вграден лист, (1) рамен лист и (2) навлаки за перници. Димензии : вграден лист (60" х 80" + 12"), рамен лист (90" х 102"), навлаки за перници (20" х 30"). Карактеристики : ткаенината Со Двојна четка е исклучително мазна и супер мека на допир, отпорна на брчки, без пилинг и лесна нега.

Карактеристики

Производи во категоријата

Конец Брои Ултра-Меки Микрофибер Решетки Длабок Џеб Постелнина Чаршафи И Перници, 4-Парче Лист Поставени Од Впечатоци-Калифорнија

DEN 623.84

Спијте цврсто ноќ по ноќ Со Поставени Чаршафи За Решетки И перници На Еубенкс Направено од квалитетен, 10

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.