• Ново
Кетијх-чн Кошули Со Долги Ракави За Мажи Плус Големина Машки Кошули Со Долги Ракави Сини, 3XL

Кетијх-чн Кошули Со Долги Ракави За Мажи Плус Големина Машки Кошули Со Долги Ракави Сини, 3XL

Оценка на клиентот:
DEN 303.84

Износ
Залиха

Кошули Со долги Ракави За Мажи Плус Големина Машки Кошули со Долги Ракави . Сезона : umn И Зима. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно и партија. Стил : Мода и секојдневен. Материјал : Полиестер, Спандекс. Тип На Шема : Печатени. Должина на ракавот : Долго. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : врв со долг ракав ОД 1 ПАРЧЕ. Големина шема : . Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52" Рамо : 46см/18.11" Должина : 72см/28.35" Ракав : 66см/25.98"Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 113см/44.49" Рамо : 48см/18.90" Должина : 74см/29.13" РАКАВ : 67 CM/26.38"големина : xl сад : 12 Велика Британија : 16 еу : 42 биста : 118cm/46.46" рамо : 50cm/19.69" должина : 76cm/29.92" РАКАВ : 68 CM/26.77"големина : xxl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 124cm/48.82" РАМО : 52 CM/20.47" должина : 78cm/30.71" ракав : 69cm/27.17"големина : xxxl сад : 16 Велика британија : 20 еу : 46 биста : 130 CM/51.18" РАМО : 54cm/21.26" должина : 80cm/31.50" ракав : 70cm/27.56" тоа е изработени ОД ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ, ДОВОЛНО ИЗДРЖЛИВИ за СЕКОЈДНЕВНО носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Удобен материјал, погоден за различни прилики. Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Модниот дизајн ве прави поубави.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.