• Ново
Аквагард Машки Фин Дрес Долг Ракав-Пакет

Аквагард Машки Фин Дрес Долг Ракав-Пакет

Оценка на клиентот:
DEN 560.00

Износ
Залиха

Класичната удобност ја исполнува бојата со меките маици на вратот на овие мажи. Достапни во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие кошули со Долги Ракави обезбедуваат совршено вклопување и меко чувство од суштинско значење за секојдневно носење. 100% Чешлан Памук; Пакување од 3; Повлечете го затворањето; Машинско Перење; 4,5 мл. 100% чешла прстен-откачи памук парична казна Дрес-Маица Маица.

Карактеристики

Производи во категоријата

Parа Де Теретана Пара Хомбре Расположи Кошула Со Долги Ракави Машка Спортска Кошула Краток Ракав Брза Свила Спортска Теретана

DEN 0.67

29" ракав : 23 АКТИВНА ОБЛЕКА СО ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Комбинираме МЕКА, Дише И Растеглива Ткаенина со Функц�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.