• Ново
дуксери за мажи Надворешна Облека Ракав Со Качулка Долг Дуксер Блуза Есенски Врвен Кариран Маички Машки Дуксер Машки Дуксери И Дуксери Сива + 5XL

дуксери за мажи Надворешна Облека Ракав Со Качулка Долг Дуксер Блуза Есенски Врвен Кариран Маички Машки Дуксер Машки Дуксери

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . +Табела Со големини Големина : С Биста : 108см/42.52" Рамо : 45 Должина : 70см/27.56 "Ракав : 66см/25.98". Големина : М Биста : 112см/44.09" Рамо : 47см/18.50 "Должина : 72см/28.35" Ракав : 68см/26.77". Големина : Л Биста : 118см/46.46 "Рамо : 49см/19.29" Должина : 74см/29.13 "Ракав : 70см/27.56" . Големина : XL Биста : 124cm/48.82 "Рамо : 51cm/20.08" Должина : 76cm/29.92 "Ракав : 72cm/28.35" . Големина : 2xl Биста : 132cm/51.97 "Рамо : 53cm/20.87" Должина : 78cm/30.71 "Ракав : 74cm/29.13" . Големина : 3 XL Биста : 140cm/55.12 "Рамо : 55cm/21.65" Должина : 80cm/31.50 "Ракав : 76cm/29.92" . Големина : 4 XL Биста : 148cm/58.27 "Рамо : 57cm/22.44" Должина : 82cm/32.28 "Ракав : 78cm/30.71" . Големина : 5 XL Биста : 156cm/61.42 "Рамо : 59cm/23.23" Должина : 84cm/33.07 "Ракав : 80cm/31.50" Надворешна Облека Ракав Со Качулка Долг Дуксер Блуза Есенски Врв Карирана Маичка Машки Дуксер машки Blouse Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив За Вашиот Секојдневен Материјал За носење : Полиестер 2.Стилскиот и модниот дизајн ве прават попривлечни Тип На Шема : Кариран Стил : Секојдневна Пригода : Дневно, Секојдневно 3.Совршено Совпаѓање со вашите омилени шорцеви црни тексас фармерки итн Одговара : одговара на големини сезона : Пролет,Aut Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пол : мажи должина На Ракавот : Дебелина На Долг Ракав : Стандардно што добивате : 1x Men Блуза 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Одговара : одговара на големината Тип на шема : Кариран Стил : Секојдневен3.Совршено Совпаѓање со вашите омилени шорцеви црни тексас фармерки итн. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови. Почитуван клиент, Добредојдовте во нашата продавница.1.Квалитетот на нашите производи е загарантиран и цената е поволна, ве молиме бидете сигурни да купите!2.Во однос на информациите за производот, се препорачува прво да ги проверите деталите за производот. Ако имате било какви прашања, ве молиме консултирајте се со нашите услуги на клиентите.3.Следете ги нашите продавници за да станете наши следбеници. Ќе добиете повеќе попусти.4.Ви посакувам среќен живот и среќен шопинг!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Машка Основна Маица Краток Ракав Екипажот Вратот Се Водат Меки Опремени Маици Врвови Лето Секојдневен Свеж Класичен Редовни

DEN 255.84

Машка Маица Со Цврст Џеб, Маица Со Кратки Ракави : изработена е од висококвалитетни материјали,доволно и

Модни Брендови Машки Кошули Царинење Со Долги Ракави Обичен Цврст Пуловер Хенли Опуштено Вклопување Пуловер Новодојденци Подарок

DEN 287.68

Машка Есенска И Зимска Еднобојна Качулка Слободно Време Џемпер Со Долги Ракави Врвна Спортска Облека в�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.