• Ново
Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет

Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет

Оценка на клиентот:
DEN 817.92

Износ
Залиха

100% претходно испукан памук; Сивата Пепел е 99/1; Спортската Сива е 90/10; беспрекорно ребро на вратот; залепено рамо до рамо; шиење со двојна игла низ целата земја; Антички Бои (Цреша Црвена, Ирска Зелена, Купола Од Жад, Портокалова) се 90/10; Темна Хедер, Хедер (Воена Зелена, Црвена, Сафир), Полноќ, Јоргованот се 50/50; Капина, русет, безбедност зелена, портокалова Гилдан Менс 5.3 мл. Тешка Памучна Маица 5 Пакет.

Карактеристики

Производи во категоријата

Модни Брендови Машки Кошули Царинење Со Долги Ракави Обичен Цврст Пуловер Хенли Опуштено Вклопување Пуловер Новодојденци Подарок

DEN 287.68

Машка Есенска И Зимска Еднобојна Качулка Слободно Време Џемпер Со Долги Ракави Врвна Спортска Облека в�

машки пролетни и летни единечни кошули секојдневен ревер плажа со целосен принт одмор со кратки ракави кошули за одмор на отворено

DEN 2.33

Сезона : Лето, Пролет, Fall Пол : Мажи Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Должина На Ракавот : Кратк�

Машка Основна Маица Краток Ракав Екипажот Вратот Се Водат Меки Опремени Маици Врвови Лето Секојдневен Свеж Класичен Редовни

DEN 255.84

Машка Маица Со Цврст Џеб, Маица Со Кратки Ракави : изработена е од висококвалитетни материјали,доволно и

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.