• Ново
Б91хз Макси Фустани За Жени Лето Нови Европски И Американски Женски Висечки Трегери За Вратот Висок Струк Печатени Долги Сиви, Големина И

Б91хз Макси Фустани За Жени Лето Нови Европски И Американски Женски Висечки Трегери За Вратот Висок Струк Печатени Долги Сиви,

Оценка на клиентот:
DEN 399.84

Износ
Залиха

Макси Фустани За Жени 2023 Лето Нови Европски И Американски Женски Висечки Трегери За Вратот Со Висок Струк Печатени Долгогодишни нови европски и Американски женски висечки трегери за вратот со висок струк печатено долго здолниште длабоко Против секси фустан. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 450гр. големина На Пакетот : 25х20х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Материјал : овој едноставен случаен лабав фустан со цветен принт е 95 проценти Полиестер и 1646 проценти Спандекс. Мек и растеглив, што го прави лесен и идеален за летни временски услови, но доволно тежок за тоа каде не треба да се грижите дали ќе лета нагоре или ќе заглави. Карактеристики : Истегнување, Секојдневен стил, Без Ракави, Тркалезен врат, над должината на коленото, Еластична на половината, Не обложена, фустан на плажа, совршен е за лето, Пролет и fall. Дизајн : Носете го овој фустан на секојдневно вечерно излегување на пијалоци со пријателите,правење коса и шминка, на забава за дипломирање и пешачење на плажа итн. Тие се доволно удобни за носење низ куќата и соодветни за канцелариска работа.Можете да го облечете многу лесно со секоја комбинација на накит,сандали, потпетици,апостолки или дури и патики. Повод : Плажа/Секојдневен / Забава/Шопинг / Работа / Надвор/Дома/Свадба/Шопинг/Боемски стил. Многу еднобојни и цветни фустани достапни за вашиот избор. Додадете во вашата листа на желби. Услуга : Ако не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 1665 часа и ќе се потрудиме да ве сервисираме.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фустани За Жени Плус Големина Женски Сплит Сонце Фустан Екипажот Вратот Без Ракави Цврста Должина На Глуждот Класичен Макси

DEN 3.33

KSCYKKD Фустани За Жени Плус Големина Женски Сплит Сонцето Фустан Екипажот Вратот Без Ракави Солидна Должи

Wrcnote Дами V Вратот Копче Надолу Долг Фустан Неправилни Полите Хавајски Краток Ракав Макси Фустани Заврши Лето Плажа Сарафан

DEN 3.00

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

Женски Макси Кат Фустан Дозвола Ancle Должина Фустан Лето Лежерна Лабава Модна Облека За Жени Цветни Печатење Гроздобер Тркалезен

DEN 335.68

Цхјс Женски Макси Поден Фустан Клиренс Фустан Долг Фустан Лето Лежерна Широка Модна Облека За Жени 2023 Ц�

Тикв Женски Макси Лабава Ками Фустан Клиренс Апстрактна Мермерна Облека Летна Плажа V Фустан За Вратот Елегантен Секојдневен

DEN 2.33

Нега На Облека : Миење Раце / Миење Машини Со Ниска Температура, Не Избелувајте, Избегнувајте Изложувањ�

Ниуер Жени Секси Плоштад Вратот Летна Плажа Сарафан Дами Хавајски Макси Фустани Чипка Одмор Замав Полите Повик Долг Фустан

DEN 351.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.