• Ново
Женски Фустани Краток Ракав Должина На Глуждот Секојдневен Печатен А-Линија Летен Круг Деколте Фустан Црвен 2XL

Женски Фустани Краток Ракав Должина На Глуждот Секојдневен Печатен А-Линија Летен Круг Деколте Фустан Црвен 2XL

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Оваа модна Тркалезна ткаенина за фустан со Деколте е супер мека.Ако Барате Совршени Подароци / Подароци За Вашата Сопруга, Мајки, Баби, Девојки, Сестри, Тетки, Братучед, Семејства, Пријатели, Овој Фустан Без Сомнение Е Најдобриот Избор. Информации за производот : . - Пол : Женски. - Материјал : Полиестер-Должина : Должина На Глуждот. - Должина на ракавот : Краток Ракав. - Стил На Облекување : А-Линија. - Сезона : Пролет, Лето, Aut. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Пакетот вклучува : 42758 Фустан. Големина : XL САД : 10 Биста : 105cm/41.34" Ракав : 31cm/12.20" Должина : 130cm/51.18" Големина : XXL US : 12 Биста : 111cm/43.70" Ракав : 32.5 cm/12.80" Должина : 131cm/51.57" Големина : XXXL САД : 14 Биста : 117cm/46.06" ракав : 34см/13.39" должина : 132см/51.97" големина : ххххл сад : 16 биста : 125см/49.21" Ракав : 35.5 см/13.98" Должина : 133см/52.36" големина : хххххл сад : 18 биста : 133СМ/52.36" ракав : 37см/14.57" должина : 134см/52.76" ● "материјал" : полиестер.Моден стил,удобен. "Натпревар" : Мода за спарување со очила за сонце, ѓердан или појас. Тоа е лесно да се сакаат сите сезони. "Повод" : овој женски летен фустан е Лабав фит, Секојдневен, Костум за летните денови. Погоден за секојдневно, Дома, плажа, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "ВНИМАНИЕ" : ве Молиме проверете ги големините на деталите на сликата на табелата со големини (не водичот За Големина) пред да ја купите!. "КАРАКТЕРИСТИКИ" : мал црн фустан;коктел фустан;завиткајте фустан;фустан со маица;фустани за работа;цветни фустани;работен фустан;лелеав фустан;фустани од жени;женски фустани;фустани;женски фустани;бел фустан жени;матурски фустан;породилен фустан;летен фустан;сарафани за жени;бел фустан;фустан за матура;фустан;фустан за матура;макси фустан;коктел фустани;женски фустани;фустан;женски летен фустан;сарафани за жени;женски секојдневни фустани;фустан лето;летен фустан жени;летни фустани;летни фустани;.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Ремен За Шпагети Ками Фустан Летен Секси Секојдневен Гроздобер Цветен Принт Макси Фустани Без Ракави Макси Зелени И Бели

DEN 319.84

Женски Летни Лежерни Фустани За Плажа Без Ракави Фустани За Шпагети Цветен Мини Фустан : Карактеристик

Имате Женски Секојдневни Фустани Летен Фустан За Жени Секојдневен Печатен Фустан За Замав На Плажа Со Кратки Ракави Со Врат

DEN 3.33

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

Летни Макси Фустани За Жени Без Ракави V Вратот Секси Слабеење Долг Фустан Пеперутка Печатење Должина На Подот Прашка Фустан

DEN 399.84

: ХХГолеми САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116см / 45 : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100с

Тајсу Жени Мода Гроздобер Бохо Фустан Лето Ракави Набразден Полите Завој Партија А-Линија Фустан За Плажа Улична Облека

DEN 1.00

Женски Летен Фустан Без Ракави Плисиран Набразден Завој Партија АЛинија Фустан за Плажа Клуб Улична Об�

Женски Долг Фустан Макси Фустан Секојдневен Фустан Лето Секојдневен Без Ракави V Вратот Бохо Повлекување На Половината Печатен

DEN 3.33

Женски Долг Фустан Макси Фустан Секојдневен Фустан Лето Лежерен Фустан Без Ракави V Вратот Бохо Повлеку

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.