• Ново
Тајсу Жени Мода Гроздобер Бохо Фустан Лето Ракави Набразден Полите Завој Партија А-Линија Фустан За Плажа Улична Облека

Тајсу Жени Мода Гроздобер Бохо Фустан Лето Ракави Набразден Полите Завој Партија А-Линија Фустан За Плажа Улична Облека

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Женски Летен Фустан Без Ракави Плисиран Набразден Завој Партија А-Линија Фустан за Плажа Клуб Улична Облека. Карактеристики. Печатени, ремени за завој, набразден набразден раб, дизајн со висок струк, без грб, летен фустан на плажа без ракави, секојдневен фустан од а-линија за забава, лесен за прикажување на вашите шармантни облини, ве одржува удобно во текот на целиот ден. Погоден за секојдневен, клуб, одмор, на отворено, забава, плажа, одмор, работа, секојдневен живот, состаноци. Спецификација. Материјал : Полиестер. Стил : Мода. Пол : Жени. Сезона : Лето. Ракав : Без Ракави. Шема : Печатени. Големина : С, М, Л, ХЛ. Боја : Портокалово Печатење, Сина Точка, Црна. Повод : Секојдневно. Пакет Вклучувајќи : . 1 * Женски Фустан . Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Елегантен Дизајн : Печатени, ремени за завој, набразден набразден раб, дизајн со висок струк, без грб, летен фустан на плажа без ракави, секојдневен фустан од а-линија за забава, лесен за прикажување на вашите шармантни облини, ве одржува удобно во текот на целиот ден. Лесно Се Совпаѓа : фустанот за забави на плажа за жени може да биде поврзан со очила за сонце, сламена капа, нежни додатоци, накит, сандали или високи потпетици за секојдневен или елегантен летен изглед. Многу Прилики : летните фустани за забави без ракави се совршени за секојдневен, клуб, одмор, на отворено, забава, плажа, одмор, работа, секојдневен живот, состаноци. Големина и Боја : С, М, Л, XL, ве молиме проверете ги деталите за нашиот производ во описот, Бојата : портокалово печатење, сина точка, црна. Мек Материјал : елегантниот женски фустан без ракави а-линија е изработен од полиестер, мека, лесна и дише ткаенина, ве држи подалеку од топлото време и ве одржува ладни.

Карактеристики

Производи во категоријата

Глонме Дами Шпагети Ремен Обичен Летен Сарафан На Плажа Боемска Забава Фустани Со Прерамки Со Прерамки Делфин Печатена Салон

DEN 0.33

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Макси Фустан На Вратот На Екипажот, Фустан Со Прерамки Без Ракави, Секој

Имате Женски Секојдневни Фустани Летен Фустан За Жени Секојдневен Печатен Фустан За Замав На Плажа Со Кратки Ракави Со Врат

DEN 3.33

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

Женски Летни Фустани Клиренс - Продажба Без Ракави Фустан Со В-Врат Џебна Прашка Шема Плажа Бохо Макси Фустан За Жени фустан

DEN 335.84

Сезона : Пролет ,Лето : Женска Пригода : Дневно,Секојдневно Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст / С

Wrcnote Дами V Вратот Копче Надолу Долг Фустан Неправилни Полите Хавајски Краток Ракав Макси Фустани Заврши Лето Плажа Сарафан

DEN 3.00

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.