• Ново
Авденио Летни Фустани За Жени Расчистување Женски Боемски Ремен За Шпагети Чадени Нивоа Долги Фустани За Сонце На Плажа Без Ракави Цврст Макси Фустан

Авденио Летни Фустани За Жени Расчистување Женски Боемски Ремен За Шпагети Чадени Нивоа Долги Фустани За Сонце На Плажа Без

Оценка на клиентот:
DEN 168.80

Износ
Залиха

Женски Боемски Ремен За Шпагети Чадени Нивоа Долги Фустани За Сонце На Плажа Без Ракави Цврст Макси Фустан 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Одлична еластичност информации За Производот : Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Пол : Женски Повод : Секојдневен, Забава, Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Обичен Јака : Квадратна Јака Одговара : одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 Х Женски Фустан Авденио Летни Фустани За Жени Дозвола Женски Боемски Ремен За Шпагети Чадени Нивоа Долги Фустани За Сонце На Плажа Без Ракави макси фустан. Фустанот за дами авденио е изработен од лесни и меки полиестерски влакна, со мека и дише ткаенина, нов дизајн и пријатност за кожата, што ви носи лесно и удобно искуство при носење. Овој Боемски фустан со едно рамо е многу погоден за летна облека и е суштински бутик за вашата летна гардероба. Уникатен дизајн : женски фустан со едно рамо/женски цветен фустан/женско здолниште без ракави/фустан со висока еластична Половина а-линија/женски елегантен фустан/набразден Боемски фустан/Боемски фустан надвор од рамото/женски повеќеслоен фустан за нишање/женски летен фустан на плажа/женско опремено разгорено здолниште/женски фустан без ракави/женски празничен фустан 2023/ женски преден кардиган фустан/разгорен сарафан/класичен а-линија фустан/летна плажа светлина бохемија. Моден стил : 2023 женски летен фустан 2023 женскиот долг фустан на плажа е импресивен! Во лето, во лето, дизајнер на стриптизета се користи за визуелно истакнување на витката фигура. Дизајнот со висок струк совршено го покрива бутот и прави да изгледате потенок и пошармантен. Летниот фустан авденио ќе биде вашиот прв избор. Неспоредлива мода и елегантен фустан! Фустанот авденио може да се носи со високи потпетици, сандали, рамни чевли, флип-апостолки или капа со раб, што изгледа елегантно. Овој фустан е погоден за летни плажи, одмори, празници, патувања, секојдневен живот, состаноци, шопинг, свадби, секојдневно носење, забави, канцеларии, коктел забави, патувања, танци, свадбени гости, свечени прилики, враќање дома, работа, родендени, туш за бебиња и други прилики. Нега на облека : може да се мие рачно или со машина со неутрален детергент. Ве молиме, не избелувајте го. Ако имате какви било прашања или проблеми со кој било проект или нарачка, ве молиме контактирајте не и со задоволство ќе ви помогнеме.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фустани За Жени Плус Големина Женски Сплит Сонце Фустан Екипажот Вратот Без Ракави Цврста Должина На Глуждот Класичен Макси

DEN 3.33

KSCYKKD Фустани За Жени Плус Големина Женски Сплит Сонцето Фустан Екипажот Вратот Без Ракави Солидна Должи

Вонкос Макси Фустани За Жени Дозвола-Без Ракави Со Џебови Еднобојна Мода Fall Зимски Женски Фустани За Лето Каки Големина XL

DEN 383.84

Фустани за женски партија Долги ракави фустани за жени паѓаат Опуштен, женствен и удобен, овој фустан ќе

Wrcnote Дами V Вратот Копче Надолу Долг Фустан Неправилни Полите Хавајски Краток Ракав Макси Фустани Заврши Лето Плажа Сарафан

DEN 3.00

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

Имате Женски Секојдневни Фустани Летен Фустан За Жени Секојдневен Печатен Фустан За Замав На Плажа Со Кратки Ракави Со Врат

DEN 3.33

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

Женски Долг Фустан Макси Фустан Секојдневен Фустан Лето Секојдневен Без Ракави V Вратот Бохо Повлекување На Половината Печатен

DEN 3.33

Женски Долг Фустан Макси Фустан Секојдневен Фустан Лето Лежерен Фустан Без Ракави V Вратот Бохо Повлеку

Б91хз Макси Фустани За Жени Лето Нови Европски И Американски Женски Висечки Трегери За Вратот Висок Струк Печатени Долги Сиви,

DEN 399.84

Макси Фустани За Жени 2023 Лето Нови Европски И Американски Женски Висечки Трегери За Вратот Со Висок Стр�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.