• Ново
Зодани Завеса Прозорец Третман Валанс Сончоглед Печатени Пасторална Кујна Рустикален Прачка Џеб Водоотпорен Стил-W: 52 xL: 54

Зодани Завеса Прозорец Третман Валанс Сончоглед Печатени Пасторална Кујна Рустикален Прачка Џеб Водоотпорен Стил-W: 52 xL: 54

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Спецификација : Сосема Нов Материјал : Полиестерстил : Модерен Степен На Засенчување : 60-90 %(Затемнување)Шема : Печатен Сончоглед, Флоралдизајн : Џеб За Прачки/Горен Слот Боја И Големина : како Што Е Прикажана Сликата : 1.Валансот со дизајнот е лесен, мек, приватност и дише, Цветниот модел на оваа кратка завеса изгледа убаво и прекрасно, што ги прави завесите со допир на природата и едноставна.2.Оваа кратка завеса ви дава илузија да одите во селото, додава стил во вашата соба и ги прави вашите прозорци да изгледаат многу меки и слатки.3.Цветната завеса може да филтрира многу директна светлина и да го балансира нивото на светлина помеѓу затворен и надворешен простор, да обезбеди пријатна и релаксирачка околина за вашето семејство во опремувањето на домот.4.Оваа завеса е убав домашен декор. во голема мера се користи во дневна соба, спална соба, кујна, кафе куќа, детска соба, расадник, балкон, канцеларија, дури и декор за шумски забави, може да се користи каде сакате.Пакетот Вклучува : 1 х Валансенотика : 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Ве Молиме Разберете, Благодарам! Стил : Сончоглед Печатени Кујна Валанс, 1ps Валанс Ниво, Рустикален Прозорец Третман, Пастирски Краток Завеса. Ткаенина за завеси : Изработена од мазна полиестерска ткаенина, го прави овој валанс многу лесен и се чувствува удобно, осигурајте се дека влегува свеж воздух, овие завеси сигурно ќе додадат допир на природата во вашиот домашен декор. Природни и Пастирски : завесите се водоотпорни и едноставни, ќе создадат пастирски амбиент,валансите на прозорците можат да обезбедат малку приватност во меѓувреме дозволете доволно светлина да влезе. Повеќе Прилики : завесите може да се користат за дневна соба,спална соба,детска соба,расадник,трпезарија, кујна, кафуле и врата. завесите ќе ја осветлат вашата соба со живост. Повеќе Боја За Избор : Достапни завеси во повеќе бои за избор, панелот за завеси може да се користи сам или во комбинација со друга завеса за затемнување во цврста боја, и двата начини ќе изгледаат убаво во вашата кујна или спална соба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гори Кујна Завеса Затемнување Кратки Завеси Прачка Џеб 1 Луксузни Полу Завеси Валанс Спална Соба Цветни Печатење Ниво Модерен

DEN 1.67

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Њустил : Кратки Завеси,Валанс,Кафе Стил Кратка Завеса, Завеса За Затем�

Божиќ Завеси Панели Дедо Мраз Завеси Гроздобер Спална Соба Третмани Прозорец Завеса Луксузни Прачка Џеб Дневна Соба Чиста Voile

DEN 143.68

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Чиста Завеса На Воил : Џеб За Прачки Транспарентност : Шерм�

Хаит Завеси Домашен Декор Прозорци Завеси Третмани Лен Текстура Завеси Прачка Џеб Луксузни Светлина Филтрирање Божиќ К В: 45

DEN 1.33

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Панелшедер : Џеб За Прачки Транспарентност : Филтрирање На

Goory 1-Пар Прачка Џеб Ноќта На Вештерките Прозорец Завеса Топлинска Изолирани Прозорец Завеса Кујна Шамија Бања Валанс За Плашлив

DEN 0.33

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Кујнски Завеси И Валанс Глава : Џеб За Прачки Транспарентнос

Абтел Завеси Енергетски Ефикасен Прозорец Завеса Ув Заштита Приватност Завеси Термоизолирани Мермер Затемнување Мермер-W: 41

DEN 473.44

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Наслов На Панел Завеса : t Grommets Transparency : Затемнување : Монтир

Гори Панели Завеси Термоизолирана Завеса За Затемнување Приватност Дневна Соба Енергетски Ефикасни Завеси Луксузни Прачки Џеб

DEN 2.00

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов И Квалитетен Материјал : Полиестеркол : Како Што Покажува Сликата

Лументо Завеси Род Џеб Завеси Цветни Печати Цврст Прозорец Завеса Светлина Филтрирање Лен Текстура Дома Декор Сина 54 В 72 Л

DEN 303.84

Обезбедена приватност : Овие фантастични полуприродни ленени драперии се удобни, пријатни, полутранспа

Јипа Волк Печатење Луксузни Панели За Филтрирање На Светлина Лен Текстура Спална Соба Третмани Громет Долг Дом Декор Соба Завеси

DEN 399.84

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Панелшедер : Grommets Transparency : Светло Филтрирање Монтирање : Ѕид �

Лументо Кат Тиква Прозорец Завеса Декор Краток Панел Прачка Џеб Полу Чиста Завеси Топер Ноќта На Вештерките Нивоа Стил-Ф В:28

DEN 359.84

Смешни Ноќта На Вештерките Завеса За Кујна Страшно Црна Мачка Фаќање Тиква Печатени Божиќ Кујна Декор С

Спална Соба Завеси Цртан Филм Мачка Црна Бела Мачка Кујна Завеси Дневна Соба Декорација Предмети Прозорец Завеси За Дневна Соба

DEN 319.84

1, забелешка За Дизајн : 3д печатена, изработена ОД трислојна внатрешна ткаена природна ткаенина од микро

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.