• Ново
Теси Цврст Памук Кујна Завеса И Ниво Во Собата

Теси Цврст Памук Кујна Завеса И Ниво Во Собата

Оценка на клиентот:
DEN 245.92

Износ
Залиха

Донесете свеж, модерен и елегантен изглед во секоја просторија со оваа мала завеса на кујнскиот прозорец со свеж зачудувачки Цврст дизајн. Тие ќе ви ја обезбедат потребната приватност и ќе овозможат вистинска количина на светлина во секоја просторија. Секоја завеса изработена од жакард ткаенина. Совршен за кујна, соба за перење или бања за гости. Вклучени : (1) Валанс & (2) Нивоа. 100% памук. Донесете елеганција во вашиот дом со овие модерни прозорски проегирни нивоа кои ќе додадат допир на елеганција во исто време да бидат практични. Обезбедува приватност и филтрира светлина. Машинско перење во ладна вода, користете само белило без хлор кога е потребно, исушете го сувото ниско и топло железо по потреба.

Карактеристики

Производи во категоријата

К Панел со Бела Обложена Затемнување Светло Блокирање Прозорец Завеси Завеси Сребрени Громови Розова цврста боја 84 Должина

DEN 3.33

Овие меки и елегантни завеси изработени од иновативни 3 слоевити наредени, високи перформанси на затемн

Јипа Волк Печатење Луксузни Панели За Филтрирање На Светлина Лен Текстура Спална Соба Третмани Громет Долг Дом Декор Соба Завеси

DEN 399.84

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Панелшедер : Grommets Transparency : Светло Филтрирање Монтирање : Ѕид �

Божиќ Завеси Панели Дедо Мраз Завеси Гроздобер Спална Соба Третмани Прозорец Завеса Луксузни Прачка Џеб Дневна Соба Чиста Voile

DEN 143.68

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Чиста Завеса На Воил : Џеб За Прачки Транспарентност : Шерм�

F Црна 2-Компјутер Печатени Затемнување Соба Затемнување Прозорец Завеса Третман, Во Собата На Две Изолирани Термички Панели

DEN 0.33

2 Парче Цврста Завеса За Затемнување На Прозорецот Од Вештачка Свила Поставена Со Задна Постава Од Пена

Paille Grommet Соба Затемнување Завеса Затемнување Флотална Печатени Прозорец Третмани Дупчица Прстен Врвот Прозорец Завеси

DEN 2.67

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Завеса, Панел, Прозорец Завеса Наслов : Grommets Transparency : Полузас�

Ексклузивни Домашни Завеси Кадифе Во Тешка Категорија Филтрирање На Светлина Пар На Горниот Панел За Завеси, 54х84, Морнарица

DEN 319.84

Кадифениот Тежок Филтер За Филтрирање На Горниот Прозорец Панели За Завеси во зимска бела боја донесет�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.