• Ново
Модни Женски Секојдневни Чевли Лизгачки Клинови За Дишење Патики За Слободно Време На Отворено Женски Модни Патики Розова 7.5

Модни Женски Секојдневни Чевли Лизгачки Клинови За Дишење Патики За Слободно Време На Отворено Женски Модни Патики Розова 7.5

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Модни Женски Секојдневни Чевли Дишечки Клинови Со Врвки На Отворено Патики За Слободно Време ве Молиме кажете ни што е можно повеќе за вашето барање за да можеме да ви помогнеме со вашите специфични потреби. Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно. ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото. Специфики на предметот : Пол : Жени Горен Материјал : Материјал За Ѓон Од Ткаенина : Материјал За Обложување НА ТПР : Материјал ЗА Влошка : Сезона На Ткаенина : Пролет/Aut/Лето Соодветни Сцени : Надворешен/Секојдневен/Слободен Стил : Секојдневен,Моден,Стил На Прсти на Колеџ : Метод НА Тркалезно Затворање : Висок Стил На Пета Со Врвка : Зголемување Со Дебел Ѓон Високо : БЕЗ должина На Цевка : БЕЗ обем На Цевка : Без Чевли Висока Пета : 3см/1.18" Висина На Платформата : Пакет од 2 см/0,79" : 1 Пар Чевли(не вклучувајќи Кутија ЗА ЧЕВЛИ) Карактеристики : [Материјал]Горен Материјал : Ткаенина,Надворешен Ѓон Материјал : Тпр,Тој Е Многу Мек,Удобен. [Карактеристики]Кружен Прст, Врвка, Стилето, Печатење Во Цврста Боја,Еластична лента за лесно лизгање и полетување, гумен ѓон Што не се лизга. [Стил]Едноставна и мода ве прават повеќе атеактивни. [Натпревар]Погоден За совпаѓање со многу различни облеки и секојдневно носење, како што се фармерки. [Прилики]Лесно да ги носат за вашиот секојдневен прошетки, Плажа, партија, банкет, датира, свадба, во канцеларија, за обврски, се. Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ ЦН Должина На Стапалото Широк 38 7,5 5 37 240 24см/9,5" 9см/3,5" Големина : 37 САД : 6,5-7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,3" Широк Стапало : 8,5-9см/3,4-3,5" Големина : 38 САД : 7,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 24см/9,5" ширина на стапалото : 9см/3,5" големина : 39 сад : 8 велика британија : 5,5 еу : 38 ЦН : 245 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 24,5 СМ/9,7" Ширина На Стапалото : 9-9, 5 см/3,5-3,7" големина : 40 сад : 8,5 велика британија : 6 еу : 39 цн : 250 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 25СМ/9,8" ШИРОК СТАПАЛО : 9,5 См/3,7" големина : 41 сад : 9 велика британија : 6,5 еу : 39,5 цн : 255 должина на Стапалото : 25,5 СМ/10" ШИРОК СТАПАЛО : 9,5-10СМ/3,7-3,9" големина : 42 сад : 9,5-10 велика БРИТАНИЈА : 7 еу : 40 цн : 260 Должина на стапалото : 26см/10,2" ШИРОК СТАПАЛО : 10см/3.9" Должина : Не. Единствен Материјал : ТПР. [Стил]Едноставна И Мода Ве Прават Повеќе Атеактивни. [Карактеристики]Кружен Прст, Врвка, Стилето, Печатење Во Цврста Боја,Еластична Лента За Лесно Лизгање И Полетување, Гумен Ѓон Што не се лизга. Обем : Ниту Една Жена Не Се Лизга на Патики.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Патики Спортски Чевли Патики За Чорапи Се Лизгаат На Мрежеста Воздушна Перница Удобен Клин Лесни Чевли Платформа Мокасини

DEN 2.00

Опис На Производот ЈАЗИ ЧЕВЛИ Женски Гладијаторски Сандали Жени Зимски Снежни Чизми Жените Патка Снег �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.