• Ново
Стив Меден Ванда Клин Патики

Стив Меден Ванда Клин Патики

Оценка на клиентот:
DEN 380.00

Износ
Залиха

Со горен велур обложен со вештачко крзно и потпорен гумен ѓон, ПАТИКАТА ВАНДА ветува дека ќе ги третира вашите стапала правилно! Зачекорувајќи во овој силен стил не можеше?т биде полесно, благодарение на неговиот удобен влез на страничен патент. Функционални внатрешни и надворешни патенти. 1 инчен платформа. Велур горниот материјал.

Карактеристики

Производи во категоријата

Колеџ жени црна 1 2 платформа за истегнување на платформата на скриена скриена пета водоотпорна глава тркалезна пети клин поштетни

DEN 959.84

Ажурирајте го плакарот со модни дизајни од колеџот Аква и откријте ги сите стилски парчиња што треба да

Дами мода цврста боја велур лак кратки чизми плус кадифе топла клин потпетици памучни чизми жени патики чевли клинови жени чевли

DEN 2.00

Пол : Womenените, Девојчето Материјал : Флоксоле Материјал : Rumber Scenes : Внатрешен и на отворено, мода, леизорс�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.