• Ново
Ахгли Компанија Затворен Плоштад Ориентална Тиркизно Сина Индустриска Област Килими, 6 ' Плоштад

Ахгли Компанија Затворен Плоштад Ориентална Тиркизно Сина Индустриска Област Килими, 6 ' Плоштад

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Карактеристики

Производи во категоријата

Берберска Област За Собирање Килим-7' Тркалезна, Слонова Коска И Лесна Аква, Дебела Идеална За Области Со Голем Сообраќај Во

DEN 3398.88

НЕМА ДОПОЛНИТЕЛНИ ТРОШОЦИ : плаќате 0 долари за поправкивклучени делови, работна сила и испорака.ПОКРИЕ�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.